Alle fylker

PlasseringKlasseAntall telysTelys per deltakerLokale lister
11. og 2. klasse, Lid skule, Sveio113128 stk10284 stk/deltakerListe lokale vinnere
21-4, Strønstad skole, Strønstad75619 stk9452 stk/deltakerListe lokale vinnere
33. og 4., Austbø oppvekstsenter, Austbø27458 stk6865 stk/deltakerListe lokale vinnere
4stenseth gruppa, stenseth gruppa, Krokstadelva11894 stk5947 stk/deltakerListe lokale vinnere
53., Oplø oppvekstsenter, Salsbruket17155 stk5718 stk/deltakerListe lokale vinnere
62.trinn, Helgerud, Hønefoss152188 stk4476 stk/deltakerListe lokale vinnere
76B, Stranden Skole, Flateby109187 stk4367 stk/deltakerListe lokale vinnere
83. og 4 klasse, Kårvik Skole, Finnsnes56412 stk4029 stk/deltakerListe lokale vinnere
92., 3. og 4. trinn, Hasvik, Hasvik29823 stk3314 stk/deltakerListe lokale vinnere
10HTH (elever med spesielle behov), Holmestrand videregående skole, Holmestrand5811 stk2906 stk/deltakerListe lokale vinnere
111. og 2. , Bjarkøy, Bjarkøy18295 stk2614 stk/deltakerListe lokale vinnere
127, Sandnes skole, Bjørnevatn17865 stk2552 stk/deltakerListe lokale vinnere
136.-7. klasse, Sinnes Skule, Tonstad28071 stk2552 stk/deltakerListe lokale vinnere
146.klasse, Vikedal skule, Vikedal23509 stk2351 stk/deltakerListe lokale vinnere
154., Haraldreina skole, Stjørdal31535 stk2253 stk/deltakerListe lokale vinnere
165, Hasvik skole, Hasvik13468 stk2245 stk/deltakerListe lokale vinnere
173/4, Berg skole, Senjahopen28552 stk2196 stk/deltakerListe lokale vinnere
181. og 2.trinn, Boftsa oppvekssenter, Tana19138 stk2126 stk/deltakerListe lokale vinnere
19Avd. Blå, Vikersund skole, Vikersund14685 stk2098 stk/deltakerListe lokale vinnere
205, Nesheim skole, Arendal45778 stk2081 stk/deltakerListe lokale vinnere
214.klasse, Atrå barne -og ungdomsskole, Atrå24544 stk2045 stk/deltakerListe lokale vinnere
221-4, Sydal skole, Kleppstad22191 stk2017 stk/deltakerListe lokale vinnere
236, Telavåg skule, Telavåg23754 stk1980 stk/deltakerListe lokale vinnere
241.-7. trinn, Gravvik skole, Kolvereid29096 stk1940 stk/deltakerListe lokale vinnere
254. trinn, Vallset skole, Vallset52800 stk1886 stk/deltakerListe lokale vinnere
264, Ådland skole, Åkrehamn28864 stk1804 stk/deltakerListe lokale vinnere
274, Berlevåg, Berlevåg16082 stk1787 stk/deltakerListe lokale vinnere
28Avd: "Bokfinken", Årøyhaugen Barnehage, Ørskog23045 stk1773 stk/deltakerListe lokale vinnere
294-5-7 og barnehage, Tunhovd Oppvekstsenter, Tunhovd7089 stk1772 stk/deltakerListe lokale vinnere
306. og 7. trinn, Nes skole, Nes i Ådal10263 stk1711 stk/deltakerListe lokale vinnere
31Sol, Aronsløkka skole , Drammen35462 stk1689 stk/deltakerListe lokale vinnere
327, Mokollen, Sandefjord21916 stk1686 stk/deltakerListe lokale vinnere
335, Vikedal Skule, Vikedal18438 stk1676 stk/deltakerListe lokale vinnere
345.trinn, Saltstraumen skole, Saltstraumen33505 stk1675 stk/deltakerListe lokale vinnere
356, Vinjar skule, Suldalsosen9929 stk1655 stk/deltakerListe lokale vinnere
365. og 6. klasse, Bjordal Skule, BJORDAL17924 stk1629 stk/deltakerListe lokale vinnere
377. klasse, Hemnes sentralskole, Hemnesberget29265 stk1626 stk/deltakerListe lokale vinnere
387., Tenor, Slitu30690 stk1615 stk/deltakerListe lokale vinnere
396c, Elvebakken, Alta33795 stk1609 stk/deltakerListe lokale vinnere
405.og 6.kl, Lauvsnes skole, Flatanger19054 stk1588 stk/deltakerListe lokale vinnere
412-7, Ombo oppvekstsenter, Ombo22065 stk1576 stk/deltakerListe lokale vinnere
426C , Åse barneskole , Ålesund 27140 stk1508 stk/deltakerListe lokale vinnere
431.trinn, Hasvik skole, Hasvik7387 stk1477 stk/deltakerListe lokale vinnere
441. - 7., Flesnes Oppvekstsenter, Gullesfjord13236 stk1471 stk/deltakerListe lokale vinnere
454., Bråte skole, Hemnes37160 stk1429 stk/deltakerListe lokale vinnere
467., Vinjar skule, Suldalsosen14097 stk1410 stk/deltakerListe lokale vinnere
472. klasse, Nesheim skole, Arendal, Arendal23771 stk1398 stk/deltakerListe lokale vinnere
482A, Løken skole, Løken22261 stk1391 stk/deltakerListe lokale vinnere
493B, Veståsen skole, Gjerdrum20652 stk1377 stk/deltakerListe lokale vinnere
502, sysle skole, vikersund27383 stk1369 stk/deltakerListe lokale vinnere
515a, Leknes skole, Leknes32813 stk1367 stk/deltakerListe lokale vinnere
527.klasse, Røra skole, Inderøy30043 stk1366 stk/deltakerListe lokale vinnere
531. og 2, Krokstadøra oppvekstsenter, Aa skole, Snillfjord9479 stk1354 stk/deltakerListe lokale vinnere
543.-4.kl, Sørvågen skole, Sørvågen20233 stk1349 stk/deltakerListe lokale vinnere
551. og 2. klassetrinn, Seter skole og barnehage, SÆTERVIK5393 stk1348 stk/deltakerListe lokale vinnere
565. 6. og 7.klasse, Redalen skole, Biri34377 stk1322 stk/deltakerListe lokale vinnere
575.trinn, Hoffsvangen skole , Lena29984 stk1304 stk/deltakerListe lokale vinnere
586, Follebu skole, Follebu29703 stk1291 stk/deltakerListe lokale vinnere
597a, otta Skole, Otta13870 stk1261 stk/deltakerListe lokale vinnere
607, Hasvik skole, Hasvik7515 stk1253 stk/deltakerListe lokale vinnere
613. og 4. klasse, Høre skule, Ryfoss25852 stk1231 stk/deltakerListe lokale vinnere
623., Nabeita skole, Hamarvik25798 stk1228 stk/deltakerListe lokale vinnere
636. klasse, Seida skole, Tana14626 stk1219 stk/deltakerListe lokale vinnere
646., Mælan, Husbysjøen13312 stk1210 stk/deltakerListe lokale vinnere
652.klasse, Vallset skole, Vallset17990 stk1199 stk/deltakerListe lokale vinnere
664A, Gruben barneskole, Grubhei26306 stk1196 stk/deltakerListe lokale vinnere
674c, Gruben barneskole, Mo i Rana21381 stk1188 stk/deltakerListe lokale vinnere
684, Skjold skule, Skjold25202 stk1146 stk/deltakerListe lokale vinnere
69 Småtrinnet, Meløy oppvekstsenter, MELØY5709 stk1142 stk/deltakerListe lokale vinnere
701, Sæbø skule, Sæbø9106 stk1138 stk/deltakerListe lokale vinnere
715, Godøy skole, GODØYA11359 stk1136 stk/deltakerListe lokale vinnere
726a, gautesete skole, Stavanger26091 stk1134 stk/deltakerListe lokale vinnere
731. klasse, Vega barne og ungdomsskole, VEGA14557 stk1120 stk/deltakerListe lokale vinnere
743A, Aursmoen skole, Aurskog25562 stk1111 stk/deltakerListe lokale vinnere
755.klasse, Fjuk skole, Blaker26368 stk1099 stk/deltakerListe lokale vinnere
764A, Markerskole, Ørje25155 stk1094 stk/deltakerListe lokale vinnere
773c, Aursmoen Skole, barnetrinnet, Aurskog24049 stk1093 stk/deltakerListe lokale vinnere
784. klasse, Vesterskaun, Frogner35716 stk1082 stk/deltakerListe lokale vinnere
791, Korgen Sentralskole, Korgen19158 stk1064 stk/deltakerListe lokale vinnere
803B, Aursmoen skole, barnetrinnet, Aurskog22330 stk1063 stk/deltakerListe lokale vinnere
817C, Otta skole, Otta19110 stk1062 stk/deltakerListe lokale vinnere
825, Tenor, Slitu18765 stk1043 stk/deltakerListe lokale vinnere
835C, Frogner skole, Frogner21642 stk1031 stk/deltakerListe lokale vinnere
846B, Berg skole, Helgeroa17385 stk1023 stk/deltakerListe lokale vinnere
853C, Løding skole, Tverlandet21360 stk1017 stk/deltakerListe lokale vinnere
861., Breidablikk skole, Ilseng11073 stk1007 stk/deltakerListe lokale vinnere
873. trinn, Korsmo skole, Skarnes32737 stk992 stk/deltakerListe lokale vinnere
885. klasse, Hasund skule, Ulsteinvik27565 stk984 stk/deltakerListe lokale vinnere
894 og 5, løddesøl oppvekstsenter, Rykene15493 stk968 stk/deltakerListe lokale vinnere
907B, Vang, Hønefoss20278 stk966 stk/deltakerListe lokale vinnere
913., Tverrelvdalen skole, Alta10556 stk960 stk/deltakerListe lokale vinnere
925.trinn, Medkila barneskole, Harstad40824 stk949 stk/deltakerListe lokale vinnere
933-5 år, Kolvereid barnehage avd. Granstubben, Kolvereid16010 stk942 stk/deltakerListe lokale vinnere
941. og 2. trinn, Hillesøyskolen, Brensholmen13143 stk939 stk/deltakerListe lokale vinnere
952c, Maura skole, Maura16885 stk938 stk/deltakerListe lokale vinnere
963. klasse, Frydenlund skole, Elverum49405 stk932 stk/deltakerListe lokale vinnere
97Grankonglene 5 åringer, Korsmo barnehage, Skarnes17530 stk923 stk/deltakerListe lokale vinnere
982, Stalsberg skole, Geithus29122 stk910 stk/deltakerListe lokale vinnere
992. og 3., granvin barne og ungdomsskule, granvin10009 stk910 stk/deltakerListe lokale vinnere
1002, Korgen sentralskole, Korgen12678 stk906 stk/deltakerListe lokale vinnere
1014, Folkestad, Kana10790 stk899 stk/deltakerListe lokale vinnere
1021, Nordhagen skole, Braskereidfoss8025 stk892 stk/deltakerListe lokale vinnere
1032. klasse, Etnedal Skule, Etnedal12452 stk889 stk/deltakerListe lokale vinnere
1043, Vallset Skole, Vallset18597 stk886 stk/deltakerListe lokale vinnere
1051.-4., Nordskag oppvekstsenter, Kverva17505 stk875 stk/deltakerListe lokale vinnere
1063 A, Borkenes, Borkenes20043 stk871 stk/deltakerListe lokale vinnere
1074 trinn, Haus , haus12185 stk870 stk/deltakerListe lokale vinnere
1085., Sokna, Sokna13009 stk867 stk/deltakerListe lokale vinnere
1091.trinn, Slevik Skole, Gressvik21529 stk861 stk/deltakerListe lokale vinnere
1106, Loddefjord , Loddefjord25775 stk859 stk/deltakerListe lokale vinnere
1113a, Danvik skole, Drammen21385 stk855 stk/deltakerListe lokale vinnere
1122. klasse, Karlstad skole, karlstad3421 stk855 stk/deltakerListe lokale vinnere
1134. trinn, Nes barneskole, Stavsjø26273 stk848 stk/deltakerListe lokale vinnere
1144, Melsom skole, Melsom25320 stk844 stk/deltakerListe lokale vinnere
1151 og 2 klasse, Stadlandet Oppvekstsenter, Stadlandet16010 stk843 stk/deltakerListe lokale vinnere
1162B, Kjeldås skole, Sande10077 stk840 stk/deltakerListe lokale vinnere
1175., Mælan skole, Mælan skole10837 stk834 stk/deltakerListe lokale vinnere
1187, Spydeberg skole, Spydeberg14963 stk831 stk/deltakerListe lokale vinnere
1191-6, Leirfjorden skole, Engan4984 stk831 stk/deltakerListe lokale vinnere
1204A, Høyanger Barne og Ungdomsskule, Høyanger17377 stk827 stk/deltakerListe lokale vinnere
1211-7, Bøkfjord Skole, Kirkenes19762 stk823 stk/deltakerListe lokale vinnere
1221. - 4., Skjånes, Skjånes4084 stk817 stk/deltakerListe lokale vinnere
1235C, Rødtvet, Oslo18774 stk816 stk/deltakerListe lokale vinnere
1242A, Kjeldås skole, SANDE12000 stk800 stk/deltakerListe lokale vinnere
1254., Jørstadmoen skole, Fåberg22275 stk796 stk/deltakerListe lokale vinnere
1266. og 7., Ihle skole, Bøverbru10263 stk789 stk/deltakerListe lokale vinnere
1274.kl, Saltveit skole, Haugesund9428 stk786 stk/deltakerListe lokale vinnere
1282, Svarholt, Stamsund10197 stk784 stk/deltakerListe lokale vinnere
1293, Sønsterud Skole, Flisa10010 stk770 stk/deltakerListe lokale vinnere
1303.kl., Aurland barne- og ungdomsskule, Aurland11537 stk769 stk/deltakerListe lokale vinnere
1310, Værum Brnehage, Kolvereid9961 stk766 stk/deltakerListe lokale vinnere
1323., Enge skule, Etne22959 stk765 stk/deltakerListe lokale vinnere
1335. klasse, Nygård barneskole, Moi16009 stk762 stk/deltakerListe lokale vinnere
1343., Mosserød , Sandefjord41098 stk761 stk/deltakerListe lokale vinnere
1353, Elvetun, Hammerfest10566 stk755 stk/deltakerListe lokale vinnere
1364 A og 4 B, Veien skole, Hønefoss20841 stk744 stk/deltakerListe lokale vinnere
1373. og 4.klasse, brensholmen skole, brensholmen13282 stk738 stk/deltakerListe lokale vinnere
1382.trinn, Skoger, Drammen18202 stk728 stk/deltakerListe lokale vinnere
1391, 4, 5, 6, Gamvik skole, Gamvik4329 stk722 stk/deltakerListe lokale vinnere
1404, Spydeberg skole, Spydeberg18721 stk720 stk/deltakerListe lokale vinnere
141Avdeling Skattkammeret, Sandbakken barnehage, Kavestadhaugen20124 stk719 stk/deltakerListe lokale vinnere
1420, Blakstad barnehage, ikornnes12166 stk716 stk/deltakerListe lokale vinnere
1435b, Fjære barneskole, Grimstad17808 stk712 stk/deltakerListe lokale vinnere
1444, Breidablikk skole, Ilseng12742 stk708 stk/deltakerListe lokale vinnere
1452, Pollen, Skogsvåg11929 stk702 stk/deltakerListe lokale vinnere
1461.-3. klasse, Gibostad skole, Gibostad11199 stk700 stk/deltakerListe lokale vinnere
1471.og 2.klasse, Førland skule, Aksdal10480 stk699 stk/deltakerListe lokale vinnere
1487, Valldal skule, VALLDAL9771 stk698 stk/deltakerListe lokale vinnere
1491. og 2. , Stokksund, Revsnes9005 stk693 stk/deltakerListe lokale vinnere
1505, Vik skole, Sømna11056 stk691 stk/deltakerListe lokale vinnere
1516-7, Rømskog skole, Rømskog15120 stk687 stk/deltakerListe lokale vinnere
1527, Marker skole, Ørje26606 stk682 stk/deltakerListe lokale vinnere
1531.klasse, Trømborg skole, Mysen13629 stk681 stk/deltakerListe lokale vinnere
1547 trinn, Fjordtun, Hammerfest15635 stk680 stk/deltakerListe lokale vinnere
155Orion, Eiksmarka Barnehage, Eiksmarka14274 stk680 stk/deltakerListe lokale vinnere
1563N, Navestad skole, Borgenhaugen8779 stk675 stk/deltakerListe lokale vinnere
1574. klasse , Eggedal, Eggedal7380 stk671 stk/deltakerListe lokale vinnere
158Grade 1, International School Telemark, Porsgrunn11404 stk671 stk/deltakerListe lokale vinnere
1595, Hilstad Barne og Ungdomsskole, Hommelstø8038 stk670 stk/deltakerListe lokale vinnere
1602. klasse, Aronnes skole, Alta10715 stk670 stk/deltakerListe lokale vinnere
1611.- 4. trinn, Sel skule, Sel23363 stk668 stk/deltakerListe lokale vinnere
1621 a, Allanengen skole, Kristiansund8637 stk664 stk/deltakerListe lokale vinnere
1631 - 5, Ulvang skole, Leirfjord9232 stk659 stk/deltakerListe lokale vinnere
1643, Kvislabakken Skole, Stjørdal17128 stk659 stk/deltakerListe lokale vinnere
1653, Svarholt skole, Stamsund7237 stk658 stk/deltakerListe lokale vinnere
1662.og 3.kl., Rømskog Skole, Rømskog6567 stk657 stk/deltakerListe lokale vinnere
1676. og 7. , Åheim skule, Åheim12430 stk654 stk/deltakerListe lokale vinnere
1683A, toso skole, Jevnaker11752 stk653 stk/deltakerListe lokale vinnere
1691.-4., Susendal Oppvekstsenter , Hattfjelldal 5868 stk652 stk/deltakerListe lokale vinnere
1707A, Haukedalen, Ulset14265 stk648 stk/deltakerListe lokale vinnere
1716, Hasvik skole, Hasvik3885 stk648 stk/deltakerListe lokale vinnere
1727, Nesheim skole, Arendal8373 stk644 stk/deltakerListe lokale vinnere
1735, Moen Skole, Askim18000 stk643 stk/deltakerListe lokale vinnere
1744. trinn, Hordvik skole, Hordvik14785 stk643 stk/deltakerListe lokale vinnere
1754a, Ringstad skule, Stranda11515 stk640 stk/deltakerListe lokale vinnere
1762B, Løken skole, Løken9501 stk633 stk/deltakerListe lokale vinnere
1777, Lunner barneskole, Lunner38442 stk630 stk/deltakerListe lokale vinnere
1786A, Rossabø skole, Haugesund14479 stk630 stk/deltakerListe lokale vinnere
1792., Sønsterud skole, Flisa10071 stk629 stk/deltakerListe lokale vinnere
1804. og 5. klasse, Rømskog, Rømskog8180 stk629 stk/deltakerListe lokale vinnere
1815, Breidablikk skole, Ilseng11867 stk625 stk/deltakerListe lokale vinnere
1825, Haus skule, Haus17384 stk621 stk/deltakerListe lokale vinnere
1833.klasse, Batnfjord skole, Batnfjordsøra11160 stk620 stk/deltakerListe lokale vinnere
1841a, hjortsberg, Halden14240 stk619 stk/deltakerListe lokale vinnere
1853. klasse, Selje skule, Selje6152 stk615 stk/deltakerListe lokale vinnere
1864A, Tau skule, Tau12910 stk615 stk/deltakerListe lokale vinnere
1873-4 trinn, Mokollen skole, Sandefjord4868 stk609 stk/deltakerListe lokale vinnere
188Spurvelurven (3-6 år), Årengen Barnehage, Nes på Hedmarken12751 stk607 stk/deltakerListe lokale vinnere
1891-4, utsira skole, utsira6071 stk607 stk/deltakerListe lokale vinnere
1901-7, Vistdal, Vistdal10923 stk607 stk/deltakerListe lokale vinnere
1915 b, Risør Barneskole, Risør14537 stk606 stk/deltakerListe lokale vinnere
1926., Fjordtun skole, Hammerfest13923 stk605 stk/deltakerListe lokale vinnere
1933.kl, Tokke skule, Dalen6655 stk605 stk/deltakerListe lokale vinnere
1941-3 år, Minstemann familiebarnehage DA, Hov5436 stk604 stk/deltakerListe lokale vinnere
1951.-3. klasse, Austefjord skule, Austefjorden3617 stk603 stk/deltakerListe lokale vinnere
1966a, Halbrend Skule, Førde12642 stk602 stk/deltakerListe lokale vinnere
197Stjerne, Aronsløkka skole , Drammen13224 stk601 stk/deltakerListe lokale vinnere
1983. klasse, Etnedal Skule, Etnedal10809 stk601 stk/deltakerListe lokale vinnere
1993., Tveit skule/ Nissedal ungdomsskule, Treungen7158 stk597 stk/deltakerListe lokale vinnere
2001-7, Bleik Montessoriskole, Bleik30842 stk593 stk/deltakerListe lokale vinnere
2017A, Sentrum skole og kulturskole, vadsø13521 stk588 stk/deltakerListe lokale vinnere
2023A, Løding skole, tverlandet13440 stk584 stk/deltakerListe lokale vinnere
2033. trinn, Buskerud skole, Åmot11673 stk584 stk/deltakerListe lokale vinnere
2042.klasse, Aurland barne- og ungdomsskule, Aurland7509 stk578 stk/deltakerListe lokale vinnere
2056, Vik skole, Sømna4618 stk577 stk/deltakerListe lokale vinnere
2062. klasse, Breim skule, Byrkjelo9228 stk577 stk/deltakerListe lokale vinnere
2073a, Vigernes skole , Lillestrøm 13255 stk576 stk/deltakerListe lokale vinnere
2086C, Volla, Lillestrøm13120 stk570 stk/deltakerListe lokale vinnere
2092-4, Høgtun Skole, Øksfjord10177 stk565 stk/deltakerListe lokale vinnere
2104, Hornindal Skole, Hornindal6750 stk563 stk/deltakerListe lokale vinnere
2114, Hope, Risør 3923 stk560 stk/deltakerListe lokale vinnere
2124. klasse, Os skole, Halden24606 stk559 stk/deltakerListe lokale vinnere
2132, Torsnes skole, Gamle Fredrikstad10618 stk559 stk/deltakerListe lokale vinnere
2141 og 2, Røsvik skole, Røsvik5019 stk558 stk/deltakerListe lokale vinnere
2154, Orstad skule, Klepp stasjon12771 stk555 stk/deltakerListe lokale vinnere
2162b, Saksvik skole, Saksvik9436 stk555 stk/deltakerListe lokale vinnere
217Bølgen, Flammen, , Marikollen barnehage, Kongsvinger24276 stk552 stk/deltakerListe lokale vinnere
2184, Berkåk skole, Rennebu8272 stk551 stk/deltakerListe lokale vinnere
2196C, Stovner, Oslo16539 stk551 stk/deltakerListe lokale vinnere
2205., Høyanger, Høyanger19737 stk548 stk/deltakerListe lokale vinnere
2216A, Åse skole, Ålesund10344 stk544 stk/deltakerListe lokale vinnere
2223., Jaren, Jaren9737 stk541 stk/deltakerListe lokale vinnere
2237a, gudeberg skole, gamle fredrikstad10817 stk541 stk/deltakerListe lokale vinnere
2246a, Haus , Haus9158 stk539 stk/deltakerListe lokale vinnere
2256 B, Skram skole, Måløy10224 stk538 stk/deltakerListe lokale vinnere
2262 - 7, Byrte Oppvekstsenter, Dalen4300 stk538 stk/deltakerListe lokale vinnere
2271.-4.klasse, Eresfjord barne- og ungdomsskule, Eresfjord7468 stk533 stk/deltakerListe lokale vinnere
2282, Vestskogen skole, Vestskogen20265 stk533 stk/deltakerListe lokale vinnere
2296, Hagen skole, Hakadal16518 stk533 stk/deltakerListe lokale vinnere
2304., Julsundet skole, Molde5836 stk531 stk/deltakerListe lokale vinnere
2314.klasse, Frostvedt skole, Larvik14835 stk530 stk/deltakerListe lokale vinnere
2323., Folkestad, Bø6350 stk529 stk/deltakerListe lokale vinnere
2331, Rømskog , Rømskog3686 stk527 stk/deltakerListe lokale vinnere
2341-4, Bjoneroa , Bjoneroa8381 stk524 stk/deltakerListe lokale vinnere
2352, Måndalen skule, Måndalen3665 stk524 stk/deltakerListe lokale vinnere
2361. trinn, Egge skole , Lier7329 stk524 stk/deltakerListe lokale vinnere
2373. og 4. klasse, Ramberg skole, Ramberg7316 stk523 stk/deltakerListe lokale vinnere
2384. og 5., Buvollen nskole og barnehage, Fåberg4690 stk521 stk/deltakerListe lokale vinnere
2395, Spydeberg skole, Spydeberg9889 stk520 stk/deltakerListe lokale vinnere
2405. - 7. klasse, Hidra skole, Hidrasund7275 stk520 stk/deltakerListe lokale vinnere
2416., Vestre Jakobselv skole, Vestre Jakobselv3634 stk519 stk/deltakerListe lokale vinnere
2425A, Setermone skole, Bardu6748 stk519 stk/deltakerListe lokale vinnere
2436, Lunden skole, Vang på Hedmarken16559 stk517 stk/deltakerListe lokale vinnere
2441-4 trinn, Holet skule, Hol12376 stk516 stk/deltakerListe lokale vinnere
2456., Tomrefjord skule, Tomrefjord8226 stk514 stk/deltakerListe lokale vinnere
2464. , Leiknes, Hjelmås9724 stk512 stk/deltakerListe lokale vinnere
2472. trinn, Berg, Helgeroa18419 stk512 stk/deltakerListe lokale vinnere
2484, Svarholt skole, Stamsund6637 stk511 stk/deltakerListe lokale vinnere
2494.klasse, Vikebygdegen 358, Volda7125 stk509 stk/deltakerListe lokale vinnere
2501-Månegruppen, Haukås skole, Breistein10146 stk507 stk/deltakerListe lokale vinnere
2517., Tresfjord oppvekstsenter, Tresfjord4550 stk506 stk/deltakerListe lokale vinnere
2522.-7. klasse, Bolga oppvekstsenter avd. skole, Bolga3536 stk505 stk/deltakerListe lokale vinnere
253En avdelingsbarnehage, Stokke Barnehage, Ellingsøy8584 stk505 stk/deltakerListe lokale vinnere
2544B, Marker skole, Ørje10574 stk504 stk/deltakerListe lokale vinnere
2554A, Sofiemyrtoppen, Sofiemyr12035 stk501 stk/deltakerListe lokale vinnere
2561, Ådalsbruk skole, Ådalsbruk8021 stk501 stk/deltakerListe lokale vinnere
2573, Korgen Sentralskole, Korgen6499 stk500 stk/deltakerListe lokale vinnere
2585. trinn, Kringsjå skole, Lillehammer25954 stk499 stk/deltakerListe lokale vinnere
2591., Rosmælen skole, Kvål6469 stk498 stk/deltakerListe lokale vinnere
2606a/b, Haga skole, Sande24297 stk496 stk/deltakerListe lokale vinnere
2613B, Løken skole, Løken7914 stk495 stk/deltakerListe lokale vinnere
2624a, Berg, helgeroa9323 stk491 stk/deltakerListe lokale vinnere
2635A, Kyrkjekrinsen skole, Nyborg9312 stk490 stk/deltakerListe lokale vinnere
264Jupiter, Venus,Mars, Merkur,Neptun, Solheim barnehage, Lørenskog37998 stk487 stk/deltakerListe lokale vinnere
2653. klasse, Moen skole, Askim8267 stk486 stk/deltakerListe lokale vinnere
2664.trinn, Lovisenberg skole, Ridabu8231 stk484 stk/deltakerListe lokale vinnere
2671.-4, Strandvik oppvekstsenter, Strandvik13052 stk483 stk/deltakerListe lokale vinnere
2684.trinn, Spongdal skole, Trondheim11566 stk482 stk/deltakerListe lokale vinnere
2691-7, Flora oppvekstsenter, Flornes12527 stk482 stk/deltakerListe lokale vinnere
2707. trinn, Flesberg skole, Flesberg17815 stk481 stk/deltakerListe lokale vinnere
2712.klasse, Kinsarvik, Kinsarvik5282 stk480 stk/deltakerListe lokale vinnere
2721.-4.klasse, Yli skole, Notodden20543 stk478 stk/deltakerListe lokale vinnere
273Gruppe A/B, Øvergård Montessoriskole, Øverbygd10016 stk477 stk/deltakerListe lokale vinnere
2741 klasse, Karasjok skole, Karasjok12330 stk474 stk/deltakerListe lokale vinnere
2757C, Tverlandet skole, Tverlandet8471 stk471 stk/deltakerListe lokale vinnere
276Lundesola, Lundamo skole og barnehage, Lundamo6493 stk464 stk/deltakerListe lokale vinnere
2773. klasse, Liljevatnet skule, Knarrevik6479 stk463 stk/deltakerListe lokale vinnere
2782. , Julsundet skole, Molde7853 stk462 stk/deltakerListe lokale vinnere
279Barnehage, Linnèa Natur- og gårdsbarnehage, Mysen20738 stk461 stk/deltakerListe lokale vinnere
280de største barna i barnehagen, Torsnes barnehage, Gamle Fredrikstad2735 stk456 stk/deltakerListe lokale vinnere
2814C, Tonsenhagen skole, Oslo12294 stk455 stk/deltakerListe lokale vinnere
2824C, Sofiemyrtoppen, Sofiemyr10465 stk455 stk/deltakerListe lokale vinnere
2834b, Sofiemyrtoppen, Sofiemyr10450 stk454 stk/deltakerListe lokale vinnere
2842, Lø, Steinkjer9496 stk452 stk/deltakerListe lokale vinnere
2851, Sønsterud skole, FLISA7218 stk451 stk/deltakerListe lokale vinnere
2864.-5.klasse, Bulandet skule, Bulandet6296 stk450 stk/deltakerListe lokale vinnere
2871. trinn, Låby skole, Halden17028 stk448 stk/deltakerListe lokale vinnere
2886.-7.klasse, Evanger skule, Evanger8957 stk448 stk/deltakerListe lokale vinnere
2895A og 5B, Melbu skole, Melbu12978 stk448 stk/deltakerListe lokale vinnere
2904. trinn, Bjørnevatn Skole, Bjørnevatn10202 stk444 stk/deltakerListe lokale vinnere
2916A, Eidsvåg barne og u-skole, Eidsvåg6209 stk444 stk/deltakerListe lokale vinnere
2921.trinn, Nerstad skole, Prestfoss5235 stk436 stk/deltakerListe lokale vinnere
2934, Stanghelle skole, stanghelle3913 stk435 stk/deltakerListe lokale vinnere
2942.klasse, Bjørnevatn skole, Bjørnevatn5616 stk432 stk/deltakerListe lokale vinnere
2957.trinn, Gudeberg skole, gamle fredrikstad17252 stk431 stk/deltakerListe lokale vinnere
2965b, Berg , Helgeroa8156 stk429 stk/deltakerListe lokale vinnere
2971. - 2. klasse, Garnes oppvekstsenter, Vuku4290 stk429 stk/deltakerListe lokale vinnere
2985,6,7., Glesnes skule, Glesvær14513 stk427 stk/deltakerListe lokale vinnere
2992, Nordhagen skole, Braskereidfoss3401 stk425 stk/deltakerListe lokale vinnere
3002., Breidablikk, Ilseng7652 stk425 stk/deltakerListe lokale vinnere
3011.-7., Sør-Roan Skole, Roan12717 stk424 stk/deltakerListe lokale vinnere
3025,6,7, Ølve Montessoriskule, Ølve8035 stk423 stk/deltakerListe lokale vinnere
3037, Atløy Skule, Atløy3800 stk422 stk/deltakerListe lokale vinnere
3041.-2., Todalen skule, Todalen2954 stk422 stk/deltakerListe lokale vinnere
3053, Oltedal, Oltedal6308 stk421 stk/deltakerListe lokale vinnere
3064, Lysheim skole, Skoppum11321 stk419 stk/deltakerListe lokale vinnere
3076A, Bratsbergkleiva skole, SKIEN10474 stk419 stk/deltakerListe lokale vinnere
3083.klasse, Veien skole, Hønefoss15912 stk419 stk/deltakerListe lokale vinnere
3097B, Liland skole, Blomsterdalen8337 stk417 stk/deltakerListe lokale vinnere
3104, Kvislabakken, Stjørdal13326 stk416 stk/deltakerListe lokale vinnere
3112AB, Stokmarknes skole, Stokmarknes13699 stk415 stk/deltakerListe lokale vinnere
3124. trinn, Åsen skole, Mjøndalen13258 stk414 stk/deltakerListe lokale vinnere
3133b, Danvik skole, Drammen10723 stk412 stk/deltakerListe lokale vinnere
3146a, Sørreisa sentralskole, Sørreisa8644 stk412 stk/deltakerListe lokale vinnere
3151, Spydeberg skole, Spydeberg9843 stk410 stk/deltakerListe lokale vinnere
3165B, Setermoen skole, Bardu6953 stk409 stk/deltakerListe lokale vinnere
3174A, Haukås, Elnesvågen7724 stk407 stk/deltakerListe lokale vinnere
3186c, Langhus skole, Langhus7317 stk407 stk/deltakerListe lokale vinnere
3191., åsen skole, Mjøndalen10112 stk404 stk/deltakerListe lokale vinnere
3204 klasse sfo, Tjensvoll skole, Stavanger3229 stk404 stk/deltakerListe lokale vinnere
3214, Elvetun, Hammerfest8860 stk403 stk/deltakerListe lokale vinnere
322snapp, Vestbyen banehage, NAMSOS8454 stk403 stk/deltakerListe lokale vinnere
3233-5 år, Trollhaugen Barnehage, Ålesund23264 stk401 stk/deltakerListe lokale vinnere
3242a, Husvik skole, Tønsberg10406 stk400 stk/deltakerListe lokale vinnere
3252 A, Hovin Skole, SPYDEBERG8796 stk400 stk/deltakerListe lokale vinnere
3265B, Stranden skole, FLATEBY9193 stk400 stk/deltakerListe lokale vinnere
3272B, Haukedalen skole avd. Skinstø, Ulset7590 stk399 stk/deltakerListe lokale vinnere
3284.trinn, Høvik Verk, Høvik22329 stk399 stk/deltakerListe lokale vinnere
3291.klasse, Lø skole, Steinkjer6369 stk398 stk/deltakerListe lokale vinnere
3301, Namsskogan skole, Namsskogan2779 stk397 stk/deltakerListe lokale vinnere
3315, Korsmo, Skarnes7939 stk397 stk/deltakerListe lokale vinnere
3322. og 3. (sammenslått), Utskarpen barne- og ungdomsskole, Utskarpen7123 stk396 stk/deltakerListe lokale vinnere
3333, Spydeberg skole, Spydeberg7879 stk394 stk/deltakerListe lokale vinnere
3343 A, Bergenhus, Rakkestad9057 stk394 stk/deltakerListe lokale vinnere
3351D, Hjortsberg skole, Halden8215 stk391 stk/deltakerListe lokale vinnere
3365.-7. trinn, Ringsaker Montessoriskole, Brøttum6232 stk390 stk/deltakerListe lokale vinnere
3376, tokke, dalen4278 stk389 stk/deltakerListe lokale vinnere
3381 klasse, Spildra skole, Ørnes7362 stk387 stk/deltakerListe lokale vinnere
3393A og 3B, Rotnes, Nittedal16214 stk386 stk/deltakerListe lokale vinnere
3406, Breidablikk, Ilseng7326 stk386 stk/deltakerListe lokale vinnere
3416, Eydehavn, Eydehavn5397 stk386 stk/deltakerListe lokale vinnere
3425, Selfors barneskole, Mo i Rana12696 stk385 stk/deltakerListe lokale vinnere
3431. - 7. klassetrinn , Solheim Skule i Norddalsfjord i Flora Kommune, FLORØ5000 stk385 stk/deltakerListe lokale vinnere
3445, Eidsvåg barne- og ungdomsskole, Eidsvåg i Romsdal7678 stk384 stk/deltakerListe lokale vinnere
3453.trinn, Fosslia skole, Stjørdal18773 stk383 stk/deltakerListe lokale vinnere
3461, Prestebakke, KORNSJØ2672 stk382 stk/deltakerListe lokale vinnere
3475. trinn, Ramberg skole, Moss22136 stk382 stk/deltakerListe lokale vinnere
3482A, Moen skole, Askim7632 stk382 stk/deltakerListe lokale vinnere
349Pegasus, Tekna barnehage, Tellus, Drammen4551 stk379 stk/deltakerListe lokale vinnere
350Skarven, Lundamo skole og barnehage, Lundamo7205 stk379 stk/deltakerListe lokale vinnere
3513b, Nedre Bekkelaget skole, Oslo6425 stk378 stk/deltakerListe lokale vinnere
3523, Glomfjord skole, Glomfjord7171 stk377 stk/deltakerListe lokale vinnere
3534a, Tonsenhagen skole, Oslo10180 stk377 stk/deltakerListe lokale vinnere
354Storside, Maurtua Barnehage, Vadsø13563 stk377 stk/deltakerListe lokale vinnere
3555-7 kl, Ballstad skole, Ballstad20270 stk375 stk/deltakerListe lokale vinnere
3564C, Tau barneskole, Tau9003 stk375 stk/deltakerListe lokale vinnere
3575 klasse, Ferkingstad skule, Stol7482 stk374 stk/deltakerListe lokale vinnere
3586a, Stranden skole, Flateby9723 stk374 stk/deltakerListe lokale vinnere
3594B, gruben barneskole, mo i rana6721 stk373 stk/deltakerListe lokale vinnere
3605., Ramnes skole, Ramnes10426 stk372 stk/deltakerListe lokale vinnere
3614, Eikli skole, Hønefoss12263 stk372 stk/deltakerListe lokale vinnere
3621. - 4. klasse, Nesflaten skule, Nesflaten3708 stk371 stk/deltakerListe lokale vinnere
3633. trinn, Hallermoen skole, Drammen29286 stk371 stk/deltakerListe lokale vinnere
3642, Spydeberg skole, Spydeberg9982 stk370 stk/deltakerListe lokale vinnere
3655, Åheim Skule, Åheim2587 stk370 stk/deltakerListe lokale vinnere
3667, Rødberg skole, Rødberg6648 stk369 stk/deltakerListe lokale vinnere
3675, Refsnes, Moss8118 stk369 stk/deltakerListe lokale vinnere
3684C, Langhus skole, Langhus7691 stk366 stk/deltakerListe lokale vinnere
3692. og 3. klasse, Prestebakke, Kornsjø6220 stk366 stk/deltakerListe lokale vinnere
3703A, Hurrød Skole, Gressvik5469 stk365 stk/deltakerListe lokale vinnere
3713-4 klasse, Røsvik skole, Røsvik3636 stk364 stk/deltakerListe lokale vinnere
372Dåfjorden Barnehage, Dåfjorden Barnehage AS, Sagvåg4724 stk363 stk/deltakerListe lokale vinnere
3736.kl, Rødberg , Rødberg5776 stk361 stk/deltakerListe lokale vinnere
3742., Rødberg, Rødberg3963 stk360 stk/deltakerListe lokale vinnere
3756. klasse, Kvam skole, Steinkjer7186 stk359 stk/deltakerListe lokale vinnere
3761 B, Allanengen, kristiansund4667 stk359 stk/deltakerListe lokale vinnere
3774, Alnes skule, Godøy4300 stk358 stk/deltakerListe lokale vinnere
3784A og 4B, Vardenes, Stavanger15404 stk358 stk/deltakerListe lokale vinnere
3792. trinn, Steindal Skole, Trondheim19242 stk356 stk/deltakerListe lokale vinnere
3806.trinn, Marikollen skole, Kongsvinger16329 stk355 stk/deltakerListe lokale vinnere
381Sfo, Torp skole , TORP15602 stk355 stk/deltakerListe lokale vinnere
3821. klasse, Folkestad skule, Bø5671 stk354 stk/deltakerListe lokale vinnere
3834 avdelinger, Ramsjø Gårdsbarnehage, fredrikstad24777 stk354 stk/deltakerListe lokale vinnere
3841. og 4. klasse, Rødøy skole, Rødøy2463 stk352 stk/deltakerListe lokale vinnere
3855b, Høyenhall Skole, Oslo9474 stk351 stk/deltakerListe lokale vinnere
3865a, Sveio skule, Sveio10516 stk351 stk/deltakerListe lokale vinnere
3872a, Smestad, Fjerdingby8059 stk350 stk/deltakerListe lokale vinnere
3884a, Brakahaug skole, Haugesund7351 stk350 stk/deltakerListe lokale vinnere
3894, Refsnes, Moss12937 stk350 stk/deltakerListe lokale vinnere
3906B, Sørreisa sentralskole, Sørreisa8736 stk349 stk/deltakerListe lokale vinnere
3911-4. trinn, Kolset oppvekstsenter, Rugsund2443 stk349 stk/deltakerListe lokale vinnere
3924, Røråstoppen skole, Revetal11492 stk348 stk/deltakerListe lokale vinnere
393Idrett, Vikingjordet barnehage, Heggedal6259 stk348 stk/deltakerListe lokale vinnere
3941.trinn, Lånke, Hell19454 stk347 stk/deltakerListe lokale vinnere
3957., Haus skule, Haus7948 stk346 stk/deltakerListe lokale vinnere
3965A, Rødsmyra skole, Kråkerøy6563 stk345 stk/deltakerListe lokale vinnere
397Geita, Velledalen Naturbarnehage SA, Straumgjerde4484 stk345 stk/deltakerListe lokale vinnere
3984, Aurland barne og ungdomsskule, Aurland4828 stk345 stk/deltakerListe lokale vinnere
3993, Langeland skole, Kongsvinger17531 stk344 stk/deltakerListe lokale vinnere
4005B, Rødsmyra skole, Kråkerøy7903 stk344 stk/deltakerListe lokale vinnere
4014 trinn, tistedal skole, tistedal10304 stk343 stk/deltakerListe lokale vinnere
4025A, Sørreisa sentralskole, Sørreisa5140 stk343 stk/deltakerListe lokale vinnere
4033, Strand barne og ungdomsskole, Steinsdalen5129 stk342 stk/deltakerListe lokale vinnere
4046C, Fjellhamar skole, Fjellhamar9225 stk342 stk/deltakerListe lokale vinnere
405Blåklokke (3.trinn SFO), Rud Skole (SFO), Fjerdingby13659 stk341 stk/deltakerListe lokale vinnere
4066.kl., Eikli skole, Hønefoss6120 stk340 stk/deltakerListe lokale vinnere
4071A, Øyra skule, Volda7466 stk339 stk/deltakerListe lokale vinnere
4083., Binde skole, Steinkjer4050 stk338 stk/deltakerListe lokale vinnere
4097B, Otta skole, Otta4720 stk337 stk/deltakerListe lokale vinnere
4104B, Tonsenhagen skole, Oslo9415 stk336 stk/deltakerListe lokale vinnere
4117., Hannestad, Yven7711 stk335 stk/deltakerListe lokale vinnere
4124. klasse, Etnedal Skule, Etnedal3672 stk334 stk/deltakerListe lokale vinnere
4133. klasse, Tomrefjord skule, Tomrefjord7340 stk334 stk/deltakerListe lokale vinnere
4141-7, Sandland skole, Sandland1334 stk334 stk/deltakerListe lokale vinnere
415Bamsehus, Olden barnehage, Olden9333 stk333 stk/deltakerListe lokale vinnere
4166a, Vinderen, Oslo7653 stk333 stk/deltakerListe lokale vinnere
417Førskolen, Rossfjord barnehage , Rossfjordstraumen4641 stk332 stk/deltakerListe lokale vinnere
4183, Bondi, Asker16886 stk331 stk/deltakerListe lokale vinnere
4192a, Førre skole, Førresfjorden7576 stk329 stk/deltakerListe lokale vinnere
4207a, Haugland skole, Hauglandshella4611 stk329 stk/deltakerListe lokale vinnere
421Elg, rådyr, rev og hare, Skogly friluftsbarnehage, Rissa6880 stk328 stk/deltakerListe lokale vinnere
4222. trinn A/B/C, Dalgård skole, Trondheim18300 stk327 stk/deltakerListe lokale vinnere
4231.-7.klasse, Ålfoten oppvekstsenter, Ålfoten10442 stk326 stk/deltakerListe lokale vinnere
424SFO, Helleland skole, Helleland6195 stk326 stk/deltakerListe lokale vinnere
4251. og 3., Bulandet, Bulandet3912 stk326 stk/deltakerListe lokale vinnere
4261-7, Espevær Skule, ESPEVÆR4564 stk326 stk/deltakerListe lokale vinnere
4271, Vallset, Vallset6189 stk326 stk/deltakerListe lokale vinnere
4285a, Stranden skole, Flateby7817 stk326 stk/deltakerListe lokale vinnere
4292, Refsnes, Moss8132 stk325 stk/deltakerListe lokale vinnere
4306A, Haugland, Hauglandshella4544 stk325 stk/deltakerListe lokale vinnere
4311., Julsundet skole, Molde5193 stk325 stk/deltakerListe lokale vinnere
4322B, Liland skole, Blomsterdalen5835 stk324 stk/deltakerListe lokale vinnere
4332, Stanghelle, Stanghelle2908 stk323 stk/deltakerListe lokale vinnere
434Teglstua, Lundamo skole og barnehage, Lundamo2903 stk323 stk/deltakerListe lokale vinnere
4352., Folkestad, Bø7095 stk323 stk/deltakerListe lokale vinnere
436Firkløveren, Ringebu Barnehage, Ringebu6741 stk321 stk/deltakerListe lokale vinnere
4370-6 år, Hauan barnehage, Fauske8011 stk320 stk/deltakerListe lokale vinnere
4383. klasse, Tangen skule, Årdalstangen7669 stk320 stk/deltakerListe lokale vinnere
4397, Manger skule, Manger7017 stk319 stk/deltakerListe lokale vinnere
4403, Leikanger barneskule, Leikanger11122 stk318 stk/deltakerListe lokale vinnere
4415.trinn, Evjen skole, Orkanger4765 stk318 stk/deltakerListe lokale vinnere
4427.trinn, Breidablikk skole, Ilseng4739 stk316 stk/deltakerListe lokale vinnere
4433. og 4. klasse, Kvikne skole , Kvikne3469 stk315 stk/deltakerListe lokale vinnere
4446C, Rossabø skole, Haugesund7250 stk315 stk/deltakerListe lokale vinnere
4455, Brøttum skole, Brøttum5341 stk314 stk/deltakerListe lokale vinnere
4462, Glomfjord, Glomfjord4064 stk313 stk/deltakerListe lokale vinnere
4471, Kinsarvik, Kinsarvik4672 stk311 stk/deltakerListe lokale vinnere
4481, Vikebygda skule, Volda4357 stk311 stk/deltakerListe lokale vinnere
4494, Tokke Skule, Dalen3734 stk311 stk/deltakerListe lokale vinnere
4504b, Ringstad skule, Stranda6162 stk308 stk/deltakerListe lokale vinnere
451Førskoleklubb, Viggja barnehage, Viggja3075 stk308 stk/deltakerListe lokale vinnere
4522, tokke skule, høydalsmo3980 stk306 stk/deltakerListe lokale vinnere
4534A og 4B, Aspervika, Sandnes12853 stk306 stk/deltakerListe lokale vinnere
4544., Rødberg , Rødberg6117 stk306 stk/deltakerListe lokale vinnere
4554A, Brevik skole, Son7336 stk306 stk/deltakerListe lokale vinnere
4564, Folkestad skule, Bø i Telemark4883 stk305 stk/deltakerListe lokale vinnere
4573, Pollen skule, Skogsvåg2434 stk304 stk/deltakerListe lokale vinnere
4582A, Nygård barneskole, Moi5114 stk301 stk/deltakerListe lokale vinnere
4593-6 års avdeling, Eidsbygda barnehage, Eidsbygda5403 stk300 stk/deltakerListe lokale vinnere
4602A, Liland skole, Blomsterdalen5088 stk299 stk/deltakerListe lokale vinnere
4612. klasse, Lampeland, Lampeland11507 stk295 stk/deltakerListe lokale vinnere
4622, Dal skole, Nordre Frogn2949 stk295 stk/deltakerListe lokale vinnere
4633. klasse, Haus Skule, Osterøy, Haus5002 stk294 stk/deltakerListe lokale vinnere
4644 og 5 åringer, Brekke barnehage, Skjærhalden5557 stk292 stk/deltakerListe lokale vinnere
4657. trinn, Eikli skole, Hønefoss7013 stk292 stk/deltakerListe lokale vinnere
4663A, Bjørndalsskogen skole, LODDEFJORD5546 stk292 stk/deltakerListe lokale vinnere
4674a, Kurland, Kurland6406 stk291 stk/deltakerListe lokale vinnere
4684, Løken skole, Løken9594 stk291 stk/deltakerListe lokale vinnere
4694a, Gjerdrum Barneskole, Gjerdrum4348 stk290 stk/deltakerListe lokale vinnere
4702., Lysekloster barneskule, Lysekloster4332 stk289 stk/deltakerListe lokale vinnere
471Nøtteliten og Revehiet, Lurvelegg bhg,avd. Sorgenfri, Sellebakk8634 stk288 stk/deltakerListe lokale vinnere
4721. trinn, Vardenes skole, Stavanger12008 stk286 stk/deltakerListe lokale vinnere
473Kneppen, Lundmao skole og barnehage, Lundamo5429 stk286 stk/deltakerListe lokale vinnere
474Sjøstjerna, Vegsund Barnehage, ÅLESUND6000 stk286 stk/deltakerListe lokale vinnere
4755, Manger skule, Manger5418 stk285 stk/deltakerListe lokale vinnere
4761. - 7., Tverlandet, Leirfjord5121 stk285 stk/deltakerListe lokale vinnere
4771.-7., Glåmos , Glåmos7948 stk284 stk/deltakerListe lokale vinnere
4785B, Rødtvet, Oslo6524 stk284 stk/deltakerListe lokale vinnere
4792B, Solevåg skole, Eidsnes5089 stk283 stk/deltakerListe lokale vinnere
4801.- 4. trinn, Ringsaker Montessoriskole, Brøttum4521 stk283 stk/deltakerListe lokale vinnere
4812. 3. og 4. klasse, Innlandet skole, Hennes1972 stk282 stk/deltakerListe lokale vinnere
4821, Karlstad skole, Karlstad2816 stk282 stk/deltakerListe lokale vinnere
4835-7, Solerød skole, Undrumsdal8429 stk281 stk/deltakerListe lokale vinnere
4845B, Kyrkjekrinsen skole, Nyborg5874 stk280 stk/deltakerListe lokale vinnere
4851-7, Billefjord Sjøsamiske Oppvekstsenter, Indre Billefjord3635 stk280 stk/deltakerListe lokale vinnere
4863. trinn, Nordhagen skole, Braskereidfoss2791 stk279 stk/deltakerListe lokale vinnere
4873B, Løding skole, tverlandet6684 stk279 stk/deltakerListe lokale vinnere
4885.kl og 7.kl, Kvam skole, 77323325 stk277 stk/deltakerListe lokale vinnere
4895. trinn, Åsen skole, Mjøndalen7197 stk277 stk/deltakerListe lokale vinnere
4901-7, Dyrøy oppvekstsenter, Norddyrøy7151 stk275 stk/deltakerListe lokale vinnere
4916A, Gimse skole, Melhus6314 stk275 stk/deltakerListe lokale vinnere
4924, Lilleby, Trondheim3286 stk274 stk/deltakerListe lokale vinnere
493Måne, Aronsløkka skole , Drammen6014 stk273 stk/deltakerListe lokale vinnere
4944.trinn, Sønsterud skole, Flisa6462 stk269 stk/deltakerListe lokale vinnere
4956. trinn, Nordhagen skole, Våler1882 stk269 stk/deltakerListe lokale vinnere
4963C, Sinsen skole, Oslo6175 stk268 stk/deltakerListe lokale vinnere
4971.trinn, Stakkevollan skole, Tromsø7216 stk267 stk/deltakerListe lokale vinnere
4981B, Øyra skule, Volda6398 stk267 stk/deltakerListe lokale vinnere
4991., Røldal skule, Røldal1596 stk266 stk/deltakerListe lokale vinnere
500Avdeling Tare, Vegsund Barnehage, Ålesund5823 stk265 stk/deltakerListe lokale vinnere
501-, Mylingen barnehage, Hammerfest3427 stk264 stk/deltakerListe lokale vinnere
5025. klasse, Eikli skole, Hønefoss8938 stk263 stk/deltakerListe lokale vinnere
5033, Tennfjord skule, Tennfjord3413 stk263 stk/deltakerListe lokale vinnere
5044. klasse, Glomfjord Skole, Glomfjord2097 stk262 stk/deltakerListe lokale vinnere
5057A, Liland skole, Blomsterdalen5503 stk262 stk/deltakerListe lokale vinnere
5065.-7.trinn, Rønholt skole, Stathelle16210 stk261 stk/deltakerListe lokale vinnere
5074 b, Jordet, Larvik5229 stk261 stk/deltakerListe lokale vinnere
5081c, Sinsen, Oslo6001 stk261 stk/deltakerListe lokale vinnere
5096. klasse, Egge skole, Lier6757 stk260 stk/deltakerListe lokale vinnere
5104A, Jar skole, Jar4647 stk258 stk/deltakerListe lokale vinnere
511Grønn base, SFO, Vassbonn skole, Kolbotn13914 stk258 stk/deltakerListe lokale vinnere
5121.-7.klasse, Gerøy, Gjerøy3086 stk257 stk/deltakerListe lokale vinnere
5134 og 5, Ihle, Bøverbru2571 stk257 stk/deltakerListe lokale vinnere
5144. trinn, Korsmo skole, SKARNES10026 stk257 stk/deltakerListe lokale vinnere
5153. og 4. trinn, Riddersand Skole, Fetsund21583 stk257 stk/deltakerListe lokale vinnere
5162 trinn, Kapp Skole, Kapp7961 stk257 stk/deltakerListe lokale vinnere
5173, Lampeland skole, Lampeland5890 stk256 stk/deltakerListe lokale vinnere
5184 B, Brevik Skole, Son5886 stk256 stk/deltakerListe lokale vinnere
5191A, Brevik, Son3582 stk256 stk/deltakerListe lokale vinnere
5201A, Spongdal skole, Trondheim4083 stk255 stk/deltakerListe lokale vinnere
5211. og 2. klasse, Åheim skule, Åheim 3826 stk255 stk/deltakerListe lokale vinnere
5225, Båtsfjord skole, Båtsfjord6852 stk254 stk/deltakerListe lokale vinnere
5232 B, Hovin Skole, SPYDEBERG6081 stk253 stk/deltakerListe lokale vinnere
5243B, Hurrød skole, Gressvik4049 stk253 stk/deltakerListe lokale vinnere
5257, Damsgård, Laksevåg12395 stk253 stk/deltakerListe lokale vinnere
5263 og 4.kl, Kinsarvik skule, Kinsarvik5033 stk252 stk/deltakerListe lokale vinnere
5276, Manger skule, Mangere5781 stk251 stk/deltakerListe lokale vinnere
5285B, Kringlebotn, Nesttun5276 stk251 stk/deltakerListe lokale vinnere
5295., Vestre Jakobselv, Vestre Jakobselv1507 stk251 stk/deltakerListe lokale vinnere
5301, Utsakarpen, Utskarpen2005 stk251 stk/deltakerListe lokale vinnere
531Eldstova, Solstråla og Vindgjelet, Stranda Barnehage, Steinsland13784 stk251 stk/deltakerListe lokale vinnere
532Avdeling Bjørnehiet, Nardosletta barnehager, Trondheim6492 stk250 stk/deltakerListe lokale vinnere
5332b, Sandane skule, Sandane4459 stk248 stk/deltakerListe lokale vinnere
5344b, Kurland, Kurland4206 stk247 stk/deltakerListe lokale vinnere
5351, 2,3,4,5,6,7, Austmarka barne- og ungdomsskole, Austmarka20958 stk247 stk/deltakerListe lokale vinnere
5365A, Kringlebotn, Nesttun5150 stk245 stk/deltakerListe lokale vinnere
5372. klasse, Landro skule, Ågotnes7108 stk245 stk/deltakerListe lokale vinnere
5385.klasse, Fevang skole, Sandefjord3914 stk245 stk/deltakerListe lokale vinnere
5395a, kurland, kurland4605 stk242 stk/deltakerListe lokale vinnere
540barnehage, Måsungen bhg, Andenes2908 stk242 stk/deltakerListe lokale vinnere
5414B, Breim skule, Byrkjelo3385 stk242 stk/deltakerListe lokale vinnere
5424AB, Landås skole, Bergen12932 stk239 stk/deltakerListe lokale vinnere
5437B2, Stathelle barneskole , Stathelle 4060 stk239 stk/deltakerListe lokale vinnere
544Førskole, Lundbo Familiebarnehage, Furnes1431 stk239 stk/deltakerListe lokale vinnere
5451, Brattbakken familiebarnehage, Hundhamaren2140 stk238 stk/deltakerListe lokale vinnere
5464, Ølve Montessori skule, Ølve4030 stk237 stk/deltakerListe lokale vinnere
5471.trinn, Vegårshei, Vegårshei6120 stk235 stk/deltakerListe lokale vinnere
5486, Mæhlum, Moss10822 stk235 stk/deltakerListe lokale vinnere
5495.trinn, Vågsetra barne og ungdomsskole, Skåla7975 stk235 stk/deltakerListe lokale vinnere
5503. klasse, Berkåk skole, Rennebu2806 stk234 stk/deltakerListe lokale vinnere
5514A, Breim skule, Byrkjelo3260 stk233 stk/deltakerListe lokale vinnere
5527c, sentrum skole og kulturskole, Vadsø5096 stk232 stk/deltakerListe lokale vinnere
5536, Moster, Moster6929 stk231 stk/deltakerListe lokale vinnere
554Barnehage, Barnas hus avd Bekkefaret kirke, STAVANGER6692 stk231 stk/deltakerListe lokale vinnere
5554, Forradal oppvekstsenter, Hegra12213 stk230 stk/deltakerListe lokale vinnere
5564b, Lesterud skole, Lommedalen6448 stk230 stk/deltakerListe lokale vinnere
5577.klasse, Nordhagen skole, Braskereidfoss1836 stk230 stk/deltakerListe lokale vinnere
55854, Berg skole, Helgeroa4125 stk229 stk/deltakerListe lokale vinnere
5593. og 4. klasse, Åheim skule, Åheim3437 stk229 stk/deltakerListe lokale vinnere
5604, Loddefjord skoel, Loddefjord6848 stk228 stk/deltakerListe lokale vinnere
5613.klasse, Ferkingstad, Stol4101 stk228 stk/deltakerListe lokale vinnere
562Tjiribo, Hokus Pokus barnehage, Grimstad6351 stk227 stk/deltakerListe lokale vinnere
5632, Sjøholt skule, Ørskog4532 stk227 stk/deltakerListe lokale vinnere
5642B, Sofiemyrtoppen skole, Kolbotn3843 stk226 stk/deltakerListe lokale vinnere
5651. klasse, Etnedal Skule, Etnedal2930 stk225 stk/deltakerListe lokale vinnere
5663-6- års avdeling, Fossbrenna barnehage, Namsos4281 stk225 stk/deltakerListe lokale vinnere
5677B, Sentrum skole og Kulturskole, Vadsø4722 stk225 stk/deltakerListe lokale vinnere
5681b, Sinsen, Oslo5841 stk225 stk/deltakerListe lokale vinnere
5693c, Hurrød skole, Gressvik4021 stk223 stk/deltakerListe lokale vinnere
5704b, Haukås skole, Elnesvågen3570 stk223 stk/deltakerListe lokale vinnere
5712.kl, Vikebygda Skule, Volda4010 stk223 stk/deltakerListe lokale vinnere
5722 b, Allanengen skole, KRISTIANSUND4006 stk223 stk/deltakerListe lokale vinnere
5736. og 7. klasse, Mehamn skole, Mehamn2206 stk221 stk/deltakerListe lokale vinnere
5747, Ytterøy, Ytterøy2859 stk220 stk/deltakerListe lokale vinnere
5756, Vardenes skole, Stavanger7245 stk220 stk/deltakerListe lokale vinnere
5764, Åsgård skole, Ås9642 stk219 stk/deltakerListe lokale vinnere
5773 og 4 klasse, Tellnes skule, Fjell4817 stk219 stk/deltakerListe lokale vinnere
5781b, brevik skole, son3280 stk219 stk/deltakerListe lokale vinnere
5794. klasse, Slemmestad barneskole, slemmestad6340 stk219 stk/deltakerListe lokale vinnere
5806b, Nedenes skole, Arendal3697 stk217 stk/deltakerListe lokale vinnere
581første, Glomfjord skole, Glomfjord2827 stk217 stk/deltakerListe lokale vinnere
5821., Kringler-Slattum, Åsgreina4126 stk217 stk/deltakerListe lokale vinnere
5837B, Lesterud, Lommedalen3474 stk217 stk/deltakerListe lokale vinnere
5843.trinn, Storevarden skole, Sola8248 stk217 stk/deltakerListe lokale vinnere
5856, Lunner Barneskole, Lunner13014 stk217 stk/deltakerListe lokale vinnere
5866., Slidre skule, SLIDRE4094 stk215 stk/deltakerListe lokale vinnere
587ATO AVD, Harestad skole , Randaberg1500 stk214 stk/deltakerListe lokale vinnere
5881.klasse, Pollen, Skogsvåg2350 stk214 stk/deltakerListe lokale vinnere
589alle, Espira Dragerskogen barnehage, Raufoss17026 stk213 stk/deltakerListe lokale vinnere
5901B, Skeie skole, Rådal4420 stk210 stk/deltakerListe lokale vinnere
5917, Hemsedal barne-og ungdomsskule, Hemsedal6506 stk210 stk/deltakerListe lokale vinnere
5925., Nordhagen skole, Braskreidsfoss1469 stk210 stk/deltakerListe lokale vinnere
593Avdeling 3, Golvsengane Barnehage, Nordfjordeid5450 stk210 stk/deltakerListe lokale vinnere
5943B, Lakkegata, Oslo5434 stk209 stk/deltakerListe lokale vinnere
5951.-4. kl, Haugen skule SFO, Nordfjordeid2714 stk209 stk/deltakerListe lokale vinnere
5960-6 år, Grønlund barnehage, Gjerdrum13873 stk207 stk/deltakerListe lokale vinnere
5974abc, Bondi skole, Asker11759 stk206 stk/deltakerListe lokale vinnere
598Barnehage, Løveparken barnehage, Straume8239 stk206 stk/deltakerListe lokale vinnere
5991-4, Skattebøl skule, ÅL11307 stk206 stk/deltakerListe lokale vinnere
6006A + 6B, Varteig skole, Varteig6977 stk205 stk/deltakerListe lokale vinnere
6014b, Langhus skole, Langhus4491 stk204 stk/deltakerListe lokale vinnere
6027.klasse, Bud barne- og ungdomsskule, Bud3667 stk204 stk/deltakerListe lokale vinnere
6033, Ulsåk skule, Hemsedal2438 stk203 stk/deltakerListe lokale vinnere
6045-7, Holet skule, Hol5275 stk203 stk/deltakerListe lokale vinnere
6052, Lilleby skole, Trondheim3246 stk203 stk/deltakerListe lokale vinnere
606Blå base, 3.trinn SFO, Vassbonn skole, Kolbotn11093 stk202 stk/deltakerListe lokale vinnere
6071, Dal, Nordre Frogn1411 stk202 stk/deltakerListe lokale vinnere
6081-4 trinn, sfo, høknes barneskole , namsos20100 stk201 stk/deltakerListe lokale vinnere
6093./4.klasse, Grymyr skole, Gran4020 stk201 stk/deltakerListe lokale vinnere
6105.trinn, Charlottenlund barneskole, Jakobsli19663 stk201 stk/deltakerListe lokale vinnere
6114., Lampeland, Lampeland5363 stk199 stk/deltakerListe lokale vinnere
6121rød, Drøbak skole, Drøbak3375 stk199 stk/deltakerListe lokale vinnere
6132, Iveland, Iveland2376 stk198 stk/deltakerListe lokale vinnere
6146b, Halbrend Skule, Førde3346 stk197 stk/deltakerListe lokale vinnere
6156B, Fjellhamar skole, Fjellhamar5707 stk197 stk/deltakerListe lokale vinnere
6166.klasse, Valldal skule, Valldal2548 stk196 stk/deltakerListe lokale vinnere
6174B, Haukedalen skole, Ulset4300 stk195 stk/deltakerListe lokale vinnere
618Barnehage, Smertulia barnehage, Kråkerøy10104 stk194 stk/deltakerListe lokale vinnere
619Rekrutten, Røn Naturbarnehage, Røn2710 stk194 stk/deltakerListe lokale vinnere
6201-7. klasse, Begnadalen skole, Begnadalen8321 stk194 stk/deltakerListe lokale vinnere
621Førskolegruppen, Hanøy Barnehage, Hauglandshella2511 stk193 stk/deltakerListe lokale vinnere
6220, Brekken Barnehage, Brekkebygd3280 stk193 stk/deltakerListe lokale vinnere
623Råna, velledalen Naturbarnehage SA, Straumgjerde2506 stk193 stk/deltakerListe lokale vinnere
624Barnetrinnet(resten av de som ikke er klassepåmeldte), Harestua skole, Harestua35584 stk192 stk/deltakerListe lokale vinnere
6253.klasse, Tornes skule, Elnesvågen3460 stk192 stk/deltakerListe lokale vinnere
6265, Kvislabakken skole, Stjørdal5755 stk192 stk/deltakerListe lokale vinnere
6271-6år, Firkanten barnehage, Trondheim7671 stk192 stk/deltakerListe lokale vinnere
6283b, Sinsen, OSLO4970 stk191 stk/deltakerListe lokale vinnere
6292b, husvik, tolvsrød4756 stk190 stk/deltakerListe lokale vinnere
6305, Frivoll skole, Grimstad4686 stk187 stk/deltakerListe lokale vinnere
6311. klasse, Ferkingstad Skule, Stol3362 stk187 stk/deltakerListe lokale vinnere
6321B, Spongdal skole, Spongdal2987 stk187 stk/deltakerListe lokale vinnere
6336b, gimse barneskole, Melhus4103 stk187 stk/deltakerListe lokale vinnere
6341-5, Eidet barnehage, Straumsjøen2420 stk186 stk/deltakerListe lokale vinnere
6355a, Hennummarka, Lier4270 stk186 stk/deltakerListe lokale vinnere
6363.trinn, Spongdal skole, Spongdal4816 stk185 stk/deltakerListe lokale vinnere
6372, Okstad skole, TILLER5331 stk184 stk/deltakerListe lokale vinnere
6382. trinn, Ranheim skole, Ranheim16894 stk184 stk/deltakerListe lokale vinnere
6394A, Grøtvedt Skole, Askim3296 stk183 stk/deltakerListe lokale vinnere
6404a - 4B-5a-5b- 6b- 7a-7b, Karlshus skole ( 7 klasser), Råde4390 stk183 stk/deltakerListe lokale vinnere
6413, Vegårshei skule, Vegårshei4023 stk183 stk/deltakerListe lokale vinnere
6423C, Fridalen skole, Bergen4021 stk183 stk/deltakerListe lokale vinnere
6434 B, Saksvik, Hundhamaren4382 stk183 stk/deltakerListe lokale vinnere
6445A og 5B, Slemmestad barneskole, Slemmestad6200 stk182 stk/deltakerListe lokale vinnere
6452c, Fridalen skole, Bergen3643 stk182 stk/deltakerListe lokale vinnere
6467b, Eidsvåg barne- og ungdomsskole, Eidsvåg2886 stk180 stk/deltakerListe lokale vinnere
647Eiker Kvikk, Røren Barnehage, Hokksund8825 stk180 stk/deltakerListe lokale vinnere
6486c, Halbrend Skule, Førde3419 stk180 stk/deltakerListe lokale vinnere
6495a, rødtvet, Oslo4134 stk180 stk/deltakerListe lokale vinnere
6502, Tuv Skulee, Hemsedal2155 stk180 stk/deltakerListe lokale vinnere
6515-7, Bordalen, Voss3591 stk180 stk/deltakerListe lokale vinnere
6521d, Sinsen, Oslo3565 stk178 stk/deltakerListe lokale vinnere
6533, Vikebygda, Volda4270 stk178 stk/deltakerListe lokale vinnere
6541., Rødberg, Rødberg2837 stk177 stk/deltakerListe lokale vinnere
6556, Nordnes skole, Bergen6171 stk176 stk/deltakerListe lokale vinnere
6562A, Fridalen skole, Bergen3687 stk176 stk/deltakerListe lokale vinnere
6571. 2. Og 3., Reipå skole, Reipå4907 stk175 stk/deltakerListe lokale vinnere
6584 og 5, Strand barne- og ungdomsskole, Steinsdalen3152 stk175 stk/deltakerListe lokale vinnere
6594, Gullhaug, Bærums Verk9246 stk174 stk/deltakerListe lokale vinnere
6601.-4.kl, Austerdalen Skole, Kvinesdal6078 stk174 stk/deltakerListe lokale vinnere
6611 BLÅ, DRØBAK, DRØBAK2945 stk173 stk/deltakerListe lokale vinnere
662Sennerud barnehage, Sennerud barnehage, Sørumsand7608 stk173 stk/deltakerListe lokale vinnere
6637B, Karlshus skole, Råde3800 stk173 stk/deltakerListe lokale vinnere
6645, Myra skole, Arendal5693 stk173 stk/deltakerListe lokale vinnere
6653b, Solevåg, Eidsnes2759 stk172 stk/deltakerListe lokale vinnere
6665c, Finstad, Ski3100 stk172 stk/deltakerListe lokale vinnere
667 maurtua,blåbærtua,tyyebærtua, aremark barnehage, Aremark9804 stk172 stk/deltakerListe lokale vinnere
6682, Lø Skole, Steinkjer3600 stk171 stk/deltakerListe lokale vinnere
6696, Tysværvåg barne-og ungdommskole, Tysværvåg2570 stk171 stk/deltakerListe lokale vinnere
6704 avdelinger, Grimsby barnehage, Ørje8548 stk171 stk/deltakerListe lokale vinnere
671barnehage, kleive oppvekstsenter, avd barnehage, kleive7119 stk170 stk/deltakerListe lokale vinnere
6724, Tveit skule, Treungen1348 stk169 stk/deltakerListe lokale vinnere
6735.3, vålerenga skole, oslo4549 stk168 stk/deltakerListe lokale vinnere
6742A, Skei SFO, Skei4032 stk168 stk/deltakerListe lokale vinnere
6754, Jong skole, Sandvika11423 stk168 stk/deltakerListe lokale vinnere
676Barnehagen, By barnehage, Åfjord1843 stk168 stk/deltakerListe lokale vinnere
6774, Tomrefjord, Tomrefjord4015 stk167 stk/deltakerListe lokale vinnere
6786 B, Saksvik, Hundhamaren3176 stk167 stk/deltakerListe lokale vinnere
6791, Svarholt skole, STAMSUND1836 stk167 stk/deltakerListe lokale vinnere
6803, Sandane skule, Sandane4475 stk166 stk/deltakerListe lokale vinnere
6814a, Ormåsen skole, Vestfossen2650 stk166 stk/deltakerListe lokale vinnere
6825b, Buggeland, Sandnes4300 stk165 stk/deltakerListe lokale vinnere
6837B, Frol oppvekstsenter, Levanger3636 stk165 stk/deltakerListe lokale vinnere
6842.trinn, Nidarvoll skole, Trondheim8910 stk165 stk/deltakerListe lokale vinnere
6856., Ferkingstad, Stol3299 stk165 stk/deltakerListe lokale vinnere
6866a, Berg, Helgeroa2465 stk164 stk/deltakerListe lokale vinnere
6874, Brakanes, Ulvik2130 stk164 stk/deltakerListe lokale vinnere
6882., Nordre Strand oppvekstsenter, Tau1630 stk163 stk/deltakerListe lokale vinnere
6897, Tomma skole, Husby324 stk162 stk/deltakerListe lokale vinnere
6902, Grong barne og ungdomsskole, grong2421 stk161 stk/deltakerListe lokale vinnere
6911a, Sinsen, Oslo3867 stk161 stk/deltakerListe lokale vinnere
6926, Valestrand skule, Valestrandsfossen4798 stk160 stk/deltakerListe lokale vinnere
6935B, Nylund Skole, Stavanger3997 stk160 stk/deltakerListe lokale vinnere
6945a, Langhus skole, Langhus3186 stk159 stk/deltakerListe lokale vinnere
6951-4, Eivindvik, Eivindvik5573 stk159 stk/deltakerListe lokale vinnere
6964, Sjøholt skule, Ørskog3493 stk159 stk/deltakerListe lokale vinnere
6972., Skodje barneskule, Skodje4600 stk159 stk/deltakerListe lokale vinnere
6981.-7.trinn, Stamnes, Stamnes5220 stk158 stk/deltakerListe lokale vinnere
699Espa skole og barnehage, Espa skole og barnehage, Espa5678 stk158 stk/deltakerListe lokale vinnere
700Avdeling: Ole Brumm, Kirkebygden Barnehage, Våler i Ø. 2679 stk158 stk/deltakerListe lokale vinnere
7013, Røråstoppen skole, Revetal4725 stk158 stk/deltakerListe lokale vinnere
7023a, Solevåg skule, Eidsnes2516 stk157 stk/deltakerListe lokale vinnere
7034. trinn, Okstad skole, TILLER3302 stk157 stk/deltakerListe lokale vinnere
7044, Ulsåk skule, Hemsedal2200 stk157 stk/deltakerListe lokale vinnere
7054a, Grindhaug skole, Åkrehamn3764 stk157 stk/deltakerListe lokale vinnere
7063a, Lesterud skole, Lommedalen4062 stk156 stk/deltakerListe lokale vinnere
7077., Korsmo, Skarnes5139 stk156 stk/deltakerListe lokale vinnere
7085.-7. klasse, Kolset Oppvekst, RUGSUND2179 stk156 stk/deltakerListe lokale vinnere
7095B, Langhus skole, Langhus3107 stk155 stk/deltakerListe lokale vinnere
7101, Stanghelle, Stanghelle2018 stk155 stk/deltakerListe lokale vinnere
7117. klasse, Sakshaug skole, INDERØY4035 stk155 stk/deltakerListe lokale vinnere
7126.trinn, Vestskogen skole, VESTSKOGEN6187 stk155 stk/deltakerListe lokale vinnere
7134, Nordhagen skole, Braskereidfoss2449 stk153 stk/deltakerListe lokale vinnere
714Avdeling Eventyrskogen, St.Sunniva barnehage, Molde3211 stk153 stk/deltakerListe lokale vinnere
7157, Søfteland skule, Søfteland3975 stk153 stk/deltakerListe lokale vinnere
716barnehage, Loen barnehage, nærbø5495 stk153 stk/deltakerListe lokale vinnere
7172a, Saksvik, Hundhamaren3050 stk153 stk/deltakerListe lokale vinnere
7181-4, Rand, Hopland2436 stk152 stk/deltakerListe lokale vinnere
7191., Strand skole, Steinsdalen917275621515 stk152 stk/deltakerListe lokale vinnere
7201. trinn, Lilleby skole, Trondheim3630 stk151 stk/deltakerListe lokale vinnere
7214A, Kringsjå skole, Oslo2413 stk151 stk/deltakerListe lokale vinnere
722Borgly, Borgly barnehage, Vanvikan3015 stk151 stk/deltakerListe lokale vinnere
7231, Tornes, Tornes1808 stk151 stk/deltakerListe lokale vinnere
7243., Nesheim skole, Arendal2246 stk150 stk/deltakerListe lokale vinnere
7254 og 5, Steigen Sentralskole, Leinesfjord1796 stk150 stk/deltakerListe lokale vinnere
7261. trinn, Strindheim skole, trondheim13439 stk149 stk/deltakerListe lokale vinnere
7271 og 3 trinn, Kolbeinsvik skule, Kolbeinsvik1488 stk149 stk/deltakerListe lokale vinnere
7287, Frivoll, Grimstad4612 stk149 stk/deltakerListe lokale vinnere
7292A, Sofiemyrtoppen, Kolbotn2517 stk148 stk/deltakerListe lokale vinnere
7302A + 2B + 2C, Lilleaker, oslo10341 stk148 stk/deltakerListe lokale vinnere
7315b, Høvik, Sandvika3102 stk148 stk/deltakerListe lokale vinnere
732AVDELING TOPPEN, DALE BAKHUS BARNEHAGE, RJUKAN2208 stk147 stk/deltakerListe lokale vinnere
7331, Samkom, Vennesla2060 stk147 stk/deltakerListe lokale vinnere
7341.klasse, Moan skole, Storslett6179 stk147 stk/deltakerListe lokale vinnere
7351abc, Bjørlien, VESTBY8085 stk147 stk/deltakerListe lokale vinnere
7363B, Bjørndalsskogen skole, LODDEFJORD3211 stk146 stk/deltakerListe lokale vinnere
7375, Nedre Ål skule, Ål6273 stk146 stk/deltakerListe lokale vinnere
7387, Vik Skole, SØMNA1748 stk146 stk/deltakerListe lokale vinnere
7393, Stanghelle, Stanghelle1871 stk144 stk/deltakerListe lokale vinnere
740avdeling 8, Golvsengane barnehage, Nordfjordeid2730 stk144 stk/deltakerListe lokale vinnere
7413, Okstad skole, TILLER4880 stk144 stk/deltakerListe lokale vinnere
7420, Lysejordet barnehage, Oslo2425 stk143 stk/deltakerListe lokale vinnere
743Orange avdeling, Lilla avdeling, Gul avdeling, Rød avdeling, Blå avdeling, Sørumsand Barnehage, Sørumsand13967 stk143 stk/deltakerListe lokale vinnere
7446.trinn, Kvislabakken, Stjørdal4253 stk142 stk/deltakerListe lokale vinnere
7453, Tuv Skulee, Hemsedal2126 stk142 stk/deltakerListe lokale vinnere
746Blå gruppe, 5.trinn, Hofstad Skole, Asker2548 stk142 stk/deltakerListe lokale vinnere
7476b, Eidsvåg barne- og ungdomsskole, Eidsvåg1981 stk142 stk/deltakerListe lokale vinnere
7486A, Harestua skole, Harestua2258 stk141 stk/deltakerListe lokale vinnere
7491. trinn, Langmyra skole, Molde8554 stk140 stk/deltakerListe lokale vinnere
7504, korgen sentralskole, korgen2943 stk140 stk/deltakerListe lokale vinnere
751skogstua, Espira brådalsfjellet barnehage, Gjerdrum3350 stk140 stk/deltakerListe lokale vinnere
7523. og 4.kl., Leka Skole, Leka1674 stk140 stk/deltakerListe lokale vinnere
7534.kl., Vegårshei, Vegårshei4463 stk139 stk/deltakerListe lokale vinnere
754Barnehage, Erikstad barnehage, Fauske2500 stk139 stk/deltakerListe lokale vinnere
7552a, Solevåg skole, Eidsnes2359 stk139 stk/deltakerListe lokale vinnere
7561. til 4. trinn, Mehamn skole, Mehamn2914 stk139 stk/deltakerListe lokale vinnere
7574. trinn, Snarøya Skole, Snarøya9288 stk137 stk/deltakerListe lokale vinnere
758grønn og blå base, Rabbevågen Barnehage, Ålesund5040 stk136 stk/deltakerListe lokale vinnere
7595., 6. og 7. klasse, Lægreid skole, Eidfjord4494 stk136 stk/deltakerListe lokale vinnere
7603, Egge, Lier2444 stk136 stk/deltakerListe lokale vinnere
761Barnehage, Espira Høytorp Fort barnehage, Mysen10971 stk135 stk/deltakerListe lokale vinnere
7621.-2.kl., Fister skule, Fister2137 stk134 stk/deltakerListe lokale vinnere
7631-7, hildre montessoriskule, hildre6672 stk133 stk/deltakerListe lokale vinnere
7642B, Auglend, Stavanger2931 stk133 stk/deltakerListe lokale vinnere
7656. trinn, Landro skule, ÅGOTNES4129 stk133 stk/deltakerListe lokale vinnere
766Barnehage, Vågstranda barnehage, Vågstranda 3061 stk133 stk/deltakerListe lokale vinnere
7674. klasse, Kringler-Slattum, Åsgreina2260 stk133 stk/deltakerListe lokale vinnere
7681.klasse, Ferkingstad skule, Stol2124 stk133 stk/deltakerListe lokale vinnere
7695c, Langhus skole, Langhus2644 stk132 stk/deltakerListe lokale vinnere
7707a, Eidsvåg barne- og ungdomsskole, Eidsvåg2773 stk132 stk/deltakerListe lokale vinnere
7713.trinn; 3ABC, Flatåsen skole, FLATÅSEN10751 stk131 stk/deltakerListe lokale vinnere
7723, Buggeland, Sandnes6707 stk129 stk/deltakerListe lokale vinnere
7732.trinn, Vang skole, Dilling3850 stk128 stk/deltakerListe lokale vinnere
7742 .trinn, Nyborg skole, Trondheim6265 stk128 stk/deltakerListe lokale vinnere
7757, Frostvedt, Larvik3443 stk128 stk/deltakerListe lokale vinnere
7767b, Kyrkjevollen skole, Hommersåk2930 stk127 stk/deltakerListe lokale vinnere
7775. trinn grønn gruppe, Hofstad skole, Asker2286 stk127 stk/deltakerListe lokale vinnere
778Barnehage, Barnehage: Hestehaven , Lindesnes5579 stk127 stk/deltakerListe lokale vinnere
7794a, Nes barneskole, Nesbyen2282 stk127 stk/deltakerListe lokale vinnere
7802b, Lesterud skole, Lommedalen2150 stk126 stk/deltakerListe lokale vinnere
781Revehiet, Espira Brådalsfjellet barnehage, Gjerdrum3160 stk126 stk/deltakerListe lokale vinnere
782småbarn 2-3 år, Sjølyst Fus barnehage, Hundhamaren2274 stk126 stk/deltakerListe lokale vinnere
783SFO, Nordbygda skole, Notodden2494 stk125 stk/deltakerListe lokale vinnere
7841. og 2., Erfjord, Erfjord1740 stk124 stk/deltakerListe lokale vinnere
7851, Okstad skole, TILLER3718 stk124 stk/deltakerListe lokale vinnere
7861, Tjensvoll skole, stavanger6169 stk123 stk/deltakerListe lokale vinnere
7876b, Båtsfjord skole, Båtsfjord2331 stk123 stk/deltakerListe lokale vinnere
788barnehage m/2 avdelinger, Andungen barnehage, Andenes4292 stk123 stk/deltakerListe lokale vinnere
7895+6, Innlandet, HENNES490 stk123 stk/deltakerListe lokale vinnere
7901. klasse, Breim skule, Byrkjelo1835 stk122 stk/deltakerListe lokale vinnere
7911. klasse, Lampeland skole, Lampeland4011 stk122 stk/deltakerListe lokale vinnere
7921. og 2. klasse, Kvikne skole , Kvikne1943 stk121 stk/deltakerListe lokale vinnere
7932. klasse, Kringler-Slattum, Åsgreina1942 stk121 stk/deltakerListe lokale vinnere
7943, Nygård barneskole, Moi4229 stk121 stk/deltakerListe lokale vinnere
7953 a og 3b, Østre Halsen skole, Larvik6223 stk120 stk/deltakerListe lokale vinnere
7962. trinn, Mosjøen skole, Mosjøen4060 stk119 stk/deltakerListe lokale vinnere
7974 A og B, Varden Skole, Fyllingsdalen5104 stk119 stk/deltakerListe lokale vinnere
7981.klasse, Nordskogen Skole, Båtsfjord2467 stk117 stk/deltakerListe lokale vinnere
7992A, Lesterud skole, Lommedalen2581 stk117 stk/deltakerListe lokale vinnere
8003. klasse, Rødberg skole, Rødberg1990 stk117 stk/deltakerListe lokale vinnere
8011, Tuv Skulee, Hemsedal1634 stk117 stk/deltakerListe lokale vinnere
8025. klasse, Landro skule, Ågotnes3023 stk116 stk/deltakerListe lokale vinnere
803Sjøstjerna, Karljohansvern Barnehage, Horten2092 stk116 stk/deltakerListe lokale vinnere
8041, Refsnes, Moss4149 stk115 stk/deltakerListe lokale vinnere
8051-7.trinn, Utleira skole, Trondheim48961 stk114 stk/deltakerListe lokale vinnere
8062., vegårshei, Vegårshei3944 stk113 stk/deltakerListe lokale vinnere
8076. trinn, Paradis skole, Paradis8108 stk113 stk/deltakerListe lokale vinnere
8081. og 2.kl, Leka Skole, Leka1445 stk111 stk/deltakerListe lokale vinnere
809Tyrihans, Smellhaugen barnehage, Vestfossen2221 stk111 stk/deltakerListe lokale vinnere
810barnehage, Hvitsten Naturbarnehage SA, Hvitstern2220 stk111 stk/deltakerListe lokale vinnere
8117., Røros skole, Røros3219 stk111 stk/deltakerListe lokale vinnere
8121 og 2, Feiring skole, Feiring2765 stk111 stk/deltakerListe lokale vinnere
813Avdeling: Togergutt, Kirkebygden Barnehage, Våler i Ø.1877 stk110 stk/deltakerListe lokale vinnere
8144B, Grøtvedt, Askim2314 stk110 stk/deltakerListe lokale vinnere
8156.trinn, Nyborg skole, Trondheim4582 stk109 stk/deltakerListe lokale vinnere
8163a, Brevik skole, Son1739 stk109 stk/deltakerListe lokale vinnere
817SolRgen Familiebarnehge, SolRegn Familiebarnehage, Hundhammeren1083 stk108 stk/deltakerListe lokale vinnere
8181. - 7. , Nerlandsøy skule , Nerlandsøy7445 stk108 stk/deltakerListe lokale vinnere
8195, Lunner Barneskole, Roa6094 stk107 stk/deltakerListe lokale vinnere
8205 -6, Vanvik oppvekstsenter, Vanvik528 stk106 stk/deltakerListe lokale vinnere
8214-kløver`n (4.trinn SFO), Rud skole (SFO), Fjerdingby1372 stk106 stk/deltakerListe lokale vinnere
8225. 6. og 7. klasse, Kvikne skole , Kvikne2845 stk105 stk/deltakerListe lokale vinnere
823 0 - 6 år, Trollstua barnehage, Fredrikstad6286 stk105 stk/deltakerListe lokale vinnere
824to avdelinger , kollmyr barnehage , skien 3768 stk105 stk/deltakerListe lokale vinnere
8251. klasse, Tokke skule, Dalen1666 stk104 stk/deltakerListe lokale vinnere
8264.trinn, Stabekk , BEKKESTUA5934 stk104 stk/deltakerListe lokale vinnere
8277a, Manglerud skole, Oslo2694 stk104 stk/deltakerListe lokale vinnere
8281. -4. klasse, Vallersund oppvekstsenter, Bjugn4041 stk104 stk/deltakerListe lokale vinnere
8297, Mosjøen skole, Mosjøen4019 stk103 stk/deltakerListe lokale vinnere
830INGEN, ILEN GÅRDS - OG NATURBARNEHAGE AS, ASKIM4119 stk103 stk/deltakerListe lokale vinnere
8316B, Landro, Ågotnes1435 stk103 stk/deltakerListe lokale vinnere
8326 og 7.kl, Straumsbukta skole, Straumsbukta1628 stk102 stk/deltakerListe lokale vinnere
833Dumbo og Nøtteliten, Nordlandet barnehage, KJØRSVIKBUGEN3356 stk102 stk/deltakerListe lokale vinnere
8342c, Saksvik skole, Hundhamaren2011 stk101 stk/deltakerListe lokale vinnere
8351., Nesheim, Arendal2203 stk100 stk/deltakerListe lokale vinnere
8361. trinn, Dale barneskole, Kristiansund4772 stk99 stk/deltakerListe lokale vinnere
8373A, Vadmyra, Bergen2160 stk98 stk/deltakerListe lokale vinnere
8381b, Haukås skole, Breistein1754 stk97 stk/deltakerListe lokale vinnere
8392a, Høyenhall , Oslo2141 stk97 stk/deltakerListe lokale vinnere
8401., Bryn og Hammerbakkenskole avd. Bryn, Rykkinn3015 stk97 stk/deltakerListe lokale vinnere
841base 4, Furuly barnehage, Erdal4850 stk97 stk/deltakerListe lokale vinnere
8424, Selfors barneskole, Mo i Rana2309 stk96 stk/deltakerListe lokale vinnere
843barnehage, Gjerdsvika barnehage, Gjerdsvika1056 stk96 stk/deltakerListe lokale vinnere
8443. trinn, Liland skole, BLOMSTERDALEN3818 stk95 stk/deltakerListe lokale vinnere
8453B, Saksvik skole, Hundhameren1993 stk95 stk/deltakerListe lokale vinnere
8467 A, Vinderen skole, Oslo2720 stk94 stk/deltakerListe lokale vinnere
8473-6, DØNNA BARNEHAGE, DØNNA2047 stk93 stk/deltakerListe lokale vinnere
8487, Skeie skole, Rådal5203 stk93 stk/deltakerListe lokale vinnere
8495c, Høvik, Sandvika1949 stk93 stk/deltakerListe lokale vinnere
8503. trinn, Berg skole, Trondheim4174 stk93 stk/deltakerListe lokale vinnere
851Barnehage, Ramsøy bhg, Hauglandshella1758 stk93 stk/deltakerListe lokale vinnere
8527B, Karlshus skole, Råde2021 stk92 stk/deltakerListe lokale vinnere
8536., Frydenlund skole, Åros2744 stk91 stk/deltakerListe lokale vinnere
8547D, Sentrum skole og kulturskole, Vadsø2001 stk91 stk/deltakerListe lokale vinnere
8557a, Kyrkjevollen skole, Hommersåk2087 stk91 stk/deltakerListe lokale vinnere
8565b, kurland, kurland1801 stk90 stk/deltakerListe lokale vinnere
8571, Ståvi barnehage, Sandvika6015 stk90 stk/deltakerListe lokale vinnere
8586a, kurland, kurland1335 stk89 stk/deltakerListe lokale vinnere
8593 - 6 år, Myrulla Barnehage, ANDENES1600 stk89 stk/deltakerListe lokale vinnere
8601.klasse, Nesna skole, Nesna1864 stk89 stk/deltakerListe lokale vinnere
8617, Bødalen Oppvekstsenter, avd Sydskogen skole, Bødalen2115 stk88 stk/deltakerListe lokale vinnere
862Førskolebarna, Rosenlund barnehage, Ski1049 stk87 stk/deltakerListe lokale vinnere
8633 - 7 år, Lovund barnehage, Lovund2877 stk87 stk/deltakerListe lokale vinnere
8642A, Auglend, Stavanger1567 stk87 stk/deltakerListe lokale vinnere
8654, Prestebakke, Kornsjø783 stk87 stk/deltakerListe lokale vinnere
8666B, Åse skole, Ålesund1474 stk87 stk/deltakerListe lokale vinnere
867alle, Sætre skole, Notodden17955 stk86 stk/deltakerListe lokale vinnere
8681. trinn, Vang, Dilling2061 stk86 stk/deltakerListe lokale vinnere
8690, Tykkåsen barnehage, Fevik3073 stk85 stk/deltakerListe lokale vinnere
8704 avdelinger 1-6 år, Fagertun barnehage, Mkaf, Mosjøen4846 stk85 stk/deltakerListe lokale vinnere
871Tussebo, Trollberget, Alvestua, Sætreskogen bhg, Oppegård4186 stk84 stk/deltakerListe lokale vinnere
872Avdeling Fiolen, Blomsterenga barnehage, Spydeberg1822 stk83 stk/deltakerListe lokale vinnere
8731.-7. klasse, Medby oppvekstsenter, kaldfarnes1904 stk83 stk/deltakerListe lokale vinnere
8746 avdelinger, Lundamo skole og barnehage, Lundamo7434 stk83 stk/deltakerListe lokale vinnere
875Alle 4 avdelinger, Haslum Barnehage, Haslum5923 stk82 stk/deltakerListe lokale vinnere
8765A, Brevik skole, Son1776 stk81 stk/deltakerListe lokale vinnere
8775, Lesterud, Lommedalen3539 stk80 stk/deltakerListe lokale vinnere
8785A, Karlshus skole, Råde1929 stk80 stk/deltakerListe lokale vinnere
8796, Flesberg skole, Flesberg2800 stk80 stk/deltakerListe lokale vinnere
8805 trinn RØD gruppe, Hofstad skole, Asker1589 stk79 stk/deltakerListe lokale vinnere
8814a, Langhus skole, Langhus1660 stk79 stk/deltakerListe lokale vinnere
8826A, Saksvik skole, Hundhammeren1496 stk79 stk/deltakerListe lokale vinnere
8832b, Sinsen, Oslo1887 stk79 stk/deltakerListe lokale vinnere
8847B, Jong Skole, Sandvika1771 stk77 stk/deltakerListe lokale vinnere
8851- 4, Jostedal oppvekstsenter, Jostedal1075 stk77 stk/deltakerListe lokale vinnere
886AVD 7., Golvsengane Barnehage, Nordfjordeid1816 stk76 stk/deltakerListe lokale vinnere
8877A, Langhus skole, Langhus1348 stk75 stk/deltakerListe lokale vinnere
8887A, Karlshus skole, Råde1791 stk75 stk/deltakerListe lokale vinnere
8896. klasse, Frivoll skole, Grimstad738 stk74 stk/deltakerListe lokale vinnere
8903., Orstad skule, Klepp St.2477 stk73 stk/deltakerListe lokale vinnere
891Hele barnehagen, Risil barnehage, Vestby5778 stk72 stk/deltakerListe lokale vinnere
892Blå base, 4. trinn SFO, Vassbonn skole, Kolbotn2734 stk72 stk/deltakerListe lokale vinnere
8930-6 år, Ulsåk barnehage, Hemsedal4865 stk72 stk/deltakerListe lokale vinnere
894Barnehage, Smedsrud barnehage, Langhus4604 stk71 stk/deltakerListe lokale vinnere
8953A, Sinsen Skole, OSLO1820 stk70 stk/deltakerListe lokale vinnere
8967, Ådalsbruk skole, elverum897 stk69 stk/deltakerListe lokale vinnere
8976a, Bore skule, Kleppe 1862 stk69 stk/deltakerListe lokale vinnere
8983, Refsnes, Moss2475 stk69 stk/deltakerListe lokale vinnere
899stor base, Borsheim barnehage, Kleppe2605 stk69 stk/deltakerListe lokale vinnere
9001 C, Hasle skole, Oslo1827 stk68 stk/deltakerListe lokale vinnere
901Barnehage , Vevelstadsaga barnehage SA, Langhus 4802 stk68 stk/deltakerListe lokale vinnere
9025.1, Vålerenga skole, Oslo1619 stk67 stk/deltakerListe lokale vinnere
9033. klasse, Kringler-Slattum, Åsgreina1256 stk66 stk/deltakerListe lokale vinnere
904Støren barnehage, Støren barnehage, Støren6621 stk65 stk/deltakerListe lokale vinnere
9057B, Bogafjell skole, Sandnes1687 stk65 stk/deltakerListe lokale vinnere
906Grønn gruppe, Start studentbarnehage, Borre1103 stk65 stk/deltakerListe lokale vinnere
907Barnehage, Stemshaug barnehage, Aure1216 stk64 stk/deltakerListe lokale vinnere
9082AB, Bondi, Asker3308 stk62 stk/deltakerListe lokale vinnere
9095.trinn, Skotselv skole, Hokksund1620 stk62 stk/deltakerListe lokale vinnere
9105, Rødberg, Rødberg1067 stk59 stk/deltakerListe lokale vinnere
9111. trinn, Lade skole, Trondheim3443 stk58 stk/deltakerListe lokale vinnere
9124.3, Vålerenga, Oslo1629 stk58 stk/deltakerListe lokale vinnere
9134, Tuv skule, Hemsedal693 stk58 stk/deltakerListe lokale vinnere
9142B, Fridalen skole, Bergen1203 stk57 stk/deltakerListe lokale vinnere
9152 KLASSE, Tjensvoll skole, Stavanger3258 stk57 stk/deltakerListe lokale vinnere
916Styrbord, Karljohansvern Barnehage, Horten1028 stk57 stk/deltakerListe lokale vinnere
9173 klsse, Tjensvoll skole, Stavanger3288 stk57 stk/deltakerListe lokale vinnere
918Soria Moria, Solbakken barnehage, Avdeling Hellebakken, Bergen1190 stk57 stk/deltakerListe lokale vinnere
9197A, Slemmestad Barneskole, Slemmestad1131 stk57 stk/deltakerListe lokale vinnere
9206 A, Brevik skole , SON1072 stk56 stk/deltakerListe lokale vinnere
9215b, Finstad skole, Ski1179 stk56 stk/deltakerListe lokale vinnere
922Sikka, barn 3-6 år, Høgegga barnehage, Storslett1049 stk55 stk/deltakerListe lokale vinnere
9235. trinn, Eiksmarka skole, Eiksmarka4545 stk54 stk/deltakerListe lokale vinnere
9245. - 7., Oppsal, Oslo8750 stk54 stk/deltakerListe lokale vinnere
9250-5 år, Røldal barnehage, Røldal905 stk53 stk/deltakerListe lokale vinnere
9264 avdelinger, Bamsebo, Knerten, Jordbær og Friluft 123, Heggedalskogen barnehage, Heggedal3988 stk53 stk/deltakerListe lokale vinnere
9277 b, Saksvik skole, Hundhamaren895 stk53 stk/deltakerListe lokale vinnere
928blåklokke, Østerhus barnehage, Grimstad1570 stk52 stk/deltakerListe lokale vinnere
9293 A + 3 B + 3 C, Vestli skole, Oslo3117 stk52 stk/deltakerListe lokale vinnere
9306b, kurland, kurland878 stk52 stk/deltakerListe lokale vinnere
9312.trinn, Innlandet skole, Kristiansund717 stk51 stk/deltakerListe lokale vinnere
932avdeling Friluft-viking, Vikingjordet barnehage, Heggedal750 stk50 stk/deltakerListe lokale vinnere
9331, Tildra Barnehage, Tiller2744 stk50 stk/deltakerListe lokale vinnere
934Villamoen barnehage, Villamoen barnehage, Notodden2339 stk50 stk/deltakerListe lokale vinnere
935barnehage, Øståsen barnehage, Son3943 stk49 stk/deltakerListe lokale vinnere
9365.2, Vålerenga, Oslo1217 stk49 stk/deltakerListe lokale vinnere
9374, Frivoll skole, Grimstad969 stk48 stk/deltakerListe lokale vinnere
938Gruppe E, Dalgård skole, Trondheim480 stk48 stk/deltakerListe lokale vinnere
9392D, Sinsen skole, Oslo1055 stk48 stk/deltakerListe lokale vinnere
9406B, Karlshus skole, Råde1003 stk48 stk/deltakerListe lokale vinnere
9414a, Lesterud skole, Lommedalen1330 stk48 stk/deltakerListe lokale vinnere
942Tangloppa, Karljohansvern Barnehage, Horten642 stk46 stk/deltakerListe lokale vinnere
9432B, nygård barneskole, Moi772 stk45 stk/deltakerListe lokale vinnere
9442a, Sinsens skole, Oslo1044 stk45 stk/deltakerListe lokale vinnere
9451, Frøyland skule, Kvernaland2200 stk45 stk/deltakerListe lokale vinnere
9462A, Uranienborg, Oslo1207 stk45 stk/deltakerListe lokale vinnere
94711barne, Breidablikk barnehage, Skjetten3288 stk44 stk/deltakerListe lokale vinnere
9481a+1b+1c, Oserød skole, Nøtterøy2395 stk44 stk/deltakerListe lokale vinnere
9497a, Jong skole, Sandvika1007 stk44 stk/deltakerListe lokale vinnere
9502.trinn, ullevål, oslo3990 stk43 stk/deltakerListe lokale vinnere
9515a, Finstad skole, Ski734 stk43 stk/deltakerListe lokale vinnere
9522C, Høyenhall skole, Oslo900 stk43 stk/deltakerListe lokale vinnere
9537, Refsnes, Moss1286 stk41 stk/deltakerListe lokale vinnere
9547. klasse, Ferkingstad skule , Stol738 stk41 stk/deltakerListe lokale vinnere
9556., rud skole, fjerdingby2229 stk41 stk/deltakerListe lokale vinnere
9561. - 4., Trå skule, Varaldsøy404 stk40 stk/deltakerListe lokale vinnere
9573 A , Saksvik, Hundhammeren765 stk40 stk/deltakerListe lokale vinnere
9581.-7.klasse, Vinnes Friskule, Fusa1124 stk40 stk/deltakerListe lokale vinnere
959Nederste, Tørtberg barnehage, oslo714 stk40 stk/deltakerListe lokale vinnere
9607A, Bogafjell Skole, Sandnes1030 stk40 stk/deltakerListe lokale vinnere
961Rød base SFO, Vassbonn skole, kolbotn2121 stk39 stk/deltakerListe lokale vinnere
9621c, Brynog Hammerbakken skole. , Kolsås1083 stk39 stk/deltakerListe lokale vinnere
9636, Spydeberg skole, Spydeberg1097 stk38 stk/deltakerListe lokale vinnere
9644. trinn, Sagstad, Frekhaug1619 stk37 stk/deltakerListe lokale vinnere
965 humla, Borgestad barnehage, avd Ballestad, skien1421 stk36 stk/deltakerListe lokale vinnere
9666B, Brevik skole , SON636 stk32 stk/deltakerListe lokale vinnere
9676A, Bogafjell, Sandnes686 stk31 stk/deltakerListe lokale vinnere
9684a, Jordet, Larvik590 stk31 stk/deltakerListe lokale vinnere
9690-6, Korntrøberget barnehage, Hommelvik1509 stk31 stk/deltakerListe lokale vinnere
970Regnbuen og Måneskinnet, Evenskjer barnehage, Evenskjer1397 stk29 stk/deltakerListe lokale vinnere
9715B, Karlshus skole, Råde529 stk28 stk/deltakerListe lokale vinnere
972Tommeliten, Kvitebjørn og Askeladden, Gjerdrum barnehage, GJERDUM1570 stk28 stk/deltakerListe lokale vinnere
9731.-2.årssteg, Fiksdal oppvekstsenter, Fiksdal377 stk27 stk/deltakerListe lokale vinnere
9743c, Bryn og Hammerbakken skole, Kolsås515 stk26 stk/deltakerListe lokale vinnere
9757B, Slemmestad Barneskole, Slemmestad486 stk24 stk/deltakerListe lokale vinnere
976Blåbær, Glesnes barnehage, Glesvær340 stk24 stk/deltakerListe lokale vinnere
977En avdeling, Sandbakken barnehage, Heimdal230 stk23 stk/deltakerListe lokale vinnere
9782c, Bryn og Hammerbakken skole, Kolsås449 stk22 stk/deltakerListe lokale vinnere
979Avd. Jordbær, Glesnes barnehage , Glesvær430 stk22 stk/deltakerListe lokale vinnere
9805, Saksvik, Hundhamaren1050 stk21 stk/deltakerListe lokale vinnere
981Mottaksklasse (3.-7.trinn), Toppåsen Skole, Oslo501 stk21 stk/deltakerListe lokale vinnere
9820-6 år, Heimdal barnehager, Heimdal3000 stk20 stk/deltakerListe lokale vinnere
983 1-6 år, Bergerbakken barnehage, jevnaker1754 stk19 stk/deltakerListe lokale vinnere
9847b, Vinderen, Oslo500 stk17 stk/deltakerListe lokale vinnere
985SFO, Svinndal skole, Svinndal865 stk17 stk/deltakerListe lokale vinnere
986lava, kolsås barnehage, trondheim460 stk16 stk/deltakerListe lokale vinnere
9874c, Bryn og Hammerbakken skole, Kolsås394 stk16 stk/deltakerListe lokale vinnere
988SFO, Stabbursmoen skole, Heimdal1865 stk14 stk/deltakerListe lokale vinnere
9893-6år, Oppigarden barnehage, Volda501 stk13 stk/deltakerListe lokale vinnere
9901., Ulsåk skule, Hemsedal187 stk10 stk/deltakerListe lokale vinnere
9911 a/b/c, 2 a/b/c, 3 a/b/c, 4 a/b, Ila skole Aktivitetsskole, Oslo2078 stk9 stk/deltakerListe lokale vinnere
992Friheim, Vikingjordet barnehage, Heggedal130 stk8 stk/deltakerListe lokale vinnere
993Babord, Karljohansvern Barnehage, Horten92 stk6 stk/deltakerListe lokale vinnere
994Snusmumrikken, Espira Kuventræ Barnehage, Os92 stk5 stk/deltakerListe lokale vinnere
9953b, Brevik skole, Son57 stk4 stk/deltakerListe lokale vinnere